Myślę, że odkładałam tę pozycję dlatego, iż jest to thriller erotyczny. Z erotykami mi jakoś nie po drodze. Jednak #sierpienzmossem zobowiązuje. Postanowiłam przestać udawać, że tej książki nie widzę i wzięłam się za czytanie.

Łukasz to taki szczęśliwie nieszczęśliwy mężczyzna. W życiu wszystko ma idealne a jednak nie takie jakiego by chciał. Za radą kolegi ściąga apke pokaż mi i się tam rejestruje. Rządzi w niej tajemnicza królowa i to ona ustala zasady.

Dla tych co nie przepadają za erotykami, to uspokoję, tutaj ma ten erotyzm sens i nie jest sensem samym w sobie.

Wpadłam w tę książkę jak śliwka w kompot a dla bardziej aktywnych jak dzik w żołędzie. Czytałam i zastanawiałam się do czego posunie się Łukasz? Moss z łatwością obnaża ludzkie słabości.
Poza tym tak mnie zakręcił, że o mało co straciłam głowę obstawiając kto jest królową.

Jest tempo, jest emocjonująco, zaskakująco i przerażająco... Dla mnie ta książka była jak magnes, nie mogłam się od niej oderwać.
Polecam !!!

Informacje dodatkowe o Pokaż mi:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-06-03
ISBN: 9788381951005
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: bóg Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Pokaż mi

Kup książkę Pokaż mi

Polana
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Polana

WYCOFAJ SIĘ, PÓKI MASZ CZAS. ZOSTAŃ, A WCHŁONIE CIĘ LAS. Mieszkańcami wsi Runowo położonej w sąsiedztwie Puszczy Gorzowskiej wstrząsa zaginięcie Artura...

Idealna para
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... OCH, BĘDZIECIE IDEALNĄ PARĄ. WSZYSCY WAM UWIERZĄ. JUŻ WIDZĘ TE OKŁADKI GAZET I KOLEJNE OFERTY... Cierpiąca...