Prokurator

Tom 2 cyklu Reguły pożądania

Od ostatniego spotkania Isabelle Walker i Jasona Hogana minęły dwa lata. Przez ten czas dziewczyna zyskała niezależność, troskliwego faceta a kariera prawnicza zmierza w doskonałym kierunku. Teraz szykuje się do odbycia stażu. Problem w tym, że została skierowana do prokuratury. Tym samym przez pół roku będzie pod skrzydłami Hogana.
    Dwa lata zmieniły również Jasona. Stał się bardziej oschły, bardziej bezwzględny i jeszcze bardziej skuteczny. Praca to jego pasja, więc kiedy pojawia się seryjny morderca, Hogan zrobi wszystko, by go złapać.
   Czy Isabella da sobie radę? Czy Jason da jej szansę? Czy dawne uczucie ma szansę kolejny raz rozkwitnąć? A co z mordercą? Kim on jest i jaki ma motyw? Czy pannie Walker grozi niebezpieczeństwo?

Joanna Balicka niezwykle pozytywnie zaskoczyła mnie swoim debiutem. Tak mi się spodobał, że po kolejne tomy z serii "Miss Independent" sięgałam z ogromną przyjemnością. Potem pojawił się "Pożyczony narzeczony", który również uzyskał ode mnie wysoką ocenę. Teraz przyszła kolej na kolejną powieść. Drugi tom serii "Reguły pożądania".
   Historia Isabelli i Jasona od pierwszych stron wciągnęła mnie w ten wir. W te emocje i piekielnie gorące pożądanie. W drugim tomie ponownie wkroczyłam w świat prawa, reguł i zasad. W świat zbrodni, tajemnic i sekretów, do okrycia których będą dążyć główni bohaterowie.
   Ten świat okazał się być tutaj niezwykle okrutny. Na wstępie pragnę pogratulować autorce wyobraźni. Tych wszystkich pomysłów na mroczne i przerażające wydarzenia. Za realizm i naturalność przelania wszystkiego na papier.
   Czułam się wstrząśnięta. Niejednokrotnie treść żołądkowa podchodziła mi do gardła. Barwne i dokładne opisy wizualizowały mi to, co aktualnie czytałam.
    Włos się jeżył a strach pełzł po plecach. Dreszczyk emocji i dynamiczna akcja wzmagały moją ciekawość i niecierpliwość odkrycia prawdy. Doskonale prowadzone śledztwo. To trzymanie w napięciu. Byłam pełna obaw o rozwój sytuacji. O to co się wydarzy. Jak bardzo przerażające się okaże. Doskonałe trzymanie w niepewności.
   Relacja głównej pary bohaterów i w tym tomie okazała się być bardzo pikantna. Lubieżna, odważna i spalająca. Opisy scen uniesień zdecydowanie nie należały do grzecznych i takich, nad którymi się wzdycha jeśli chodzi o delikatność i romantyzm. Pod tym względem to zdecydowanie idealna treść dla niegrzecznych dziewczynek.
   Autorka spowodowała, że moje serce podczas czytania szalało. Obijało się szaleńczym rytmem o żebra. Doświadczyłam pełnej palety emocji. Jak również pełnej satysfakcji z przeczytanej lektury.
   Zbrodnia, śledztwo, żądza. Wszystko na najwyższym poziomie. Jestem zachwycona. Spodziewałam się niesamowitej i wciągającej powieści ale to co otrzymałam przebiło wszystkie moje wyobrażenia. Okazało się być dużo lepsze. Dlatego też z czystym sumieniem mogę wam polecić tę pozycję.
Oczywiście czytamy z zachowaniem chronologii - bez tego ani rusz.

Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Kup książkę Prokurator

Mr Addicted
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Mr Addicted

„Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być”.Minęły cztery lata...

Związani układem
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Związani układem

Seria mafijna autorki Korepetytora i Prokuratora! O Saincie McCannie, przyszłym dziedzicu brazylijskiej mafii, w Rio de Janeiro krąży opinia, że jest...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz