Przeznaczona diabłu tom II

"Pragnę teraz tylko jednego — zniszczyć ją w taki sam sposób, w jaki ona mnie zniszczyła pięć lat temu. Odeszła. Zostawiła mnie i zabrała naszego synka. A ja wpadłem w otchłań ciemności."

Alessa dla dobra swojego dziecka podjęła bolesną dla niej i dla Antonio decyzję. Tkwiła w swoim postanowieniu przez wiele lat, aż do momentu przypadkowego spotkania. Prawda wyszła na jaw i kobieta nie ma już żadnego wyjścia. Zmuszona zostaje do powrotu do świata, z którego próbowała uciec. Ponieść konsekwencje trzeba od razu, nikt nie mówi, że powroty bywają łatwe. Zdradzony i oszukany Antonio jest zdolny do wszystkiego.

Czy mimo wszystko uda się małżeństwu odbudować relację? Czy sam Diabeł wybaczy zdradę i ponownie dopuści do swego serca wybrankę?

Po ekscytującym zakończeniu pierwszego tomu bardzo czekałam na kontynuację. Autorka zadbała o zniecierpliwienie czytelników, podsycając naszą ciekawość o dalsze losy bohaterów.

W tej części było mi trochę żal Antonio, został pozbawiony miłości i towarzyszeniu synowi podczas pierwszych lat życia. W ramach zemsty wybił połowę miasta, pomścił swoją żonę i syna. A tu nagle się okazuje, że niepotrzebnie. Nie wyobrażam sobie, jak on musiał się poczuć.

"Zamykam drzwi i kiedy tylko samochód znika mi z pola widzenia, odwracam się i patrzę na swoje błogosławieństwo i przekleństwo w jednym. Na moją principessę. Jedyną kobietę, która potrafiła zniszczyć samego Diabła."

Alessa wyjątkowo nie pasowała mi w tym tomie, zachowywała się, jakby nic się nie stało. Myślała, że jak tylko wróci, to wszystko wróci do normy. A niestety tak się nie da. Nie mogłam coś złapać nici porozumienia z nią.

W fabule uwzględnione zostały losy Sam i Maxa, kolejnej pary, która miała burzliwą relację w przeszłości. Otrzymujemy kilka rozdziałów z perspektywy ich obojga. Polubiłam ich i kibicowałam im z całych sił.

Autorka po raz kolejny sprawiła, że nie potrafiłam odłożyć książki. Czytałam z zapartym tchem, gdyż nie wiedziałam, jak zachowają się nasi bohaterowie. Czym prędzej musiałam się dowiedzieć jaki los przygotowała dla nich pisarka. I nie zawiodłam się, było pikantnie, niebezpiecznie i nieprzewidywanie.🤩🤩

To było moje kolejne i udane spotkanie z twórczością autorki. Już przebieram nóżkami na kolejne dzieła. 😁😁

Polecam serdecznie.😍😍

Kup książkę Przeznaczona diabłu tom II

Córka Mafii. Olivia
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Córka Mafii. Olivia

Olivia Montenegro ma nadzieję, że po jej niedoszłym ślubie ojciec trochę odpuści zabawę w aranżowane małżeństwo. Tymczasem zanim kobieta zdąży złapać oddech...

Syn mafii. Nicolas
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Syn mafii. Nicolas

Trzeci tom serii mafijnej ,,Dzieci mafii"! Nicolas Montenegro był idealną maszyną do zabijania. Szkolony od dziecka, aby nie znać litości i nigdy się...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;