Rodzina Monet. Skarb

Tom 1 cyklu Rodzina Monet

💙💙💙

,,On nie przyjmował słowa ,,nie", nie bawił się też w negocjacje. Nawet z własną siostrą. Jak ja mam niby to wytrzymać?"

„Rodzina Monet. Skarb” autorstwa Weroniki Anny Marczak to pozycja przyjemna w odbiorze i niemal uzależniająca.

Historia Hailie Monet piętnastoletniej dziewczyny, która po śmierci rodzicielki trafia pod opiekę brata, o którym istnieniu nawet nie wiedziała. A żeby wrażeń było, jeszcze więcej okazuje się, że tych braci ma aż pięciu.

Przystojni, niebezpieczni i ze swoimi zasadami.

Hailie staje się małą siostrzyczką braci Monet, a to wiąże się z licznymi problemami. Nie jest jej łatwo przystosować się do zmian, przez co czuje się nieakceptowana i niepewna swojego otoczenia.

Książka jest pełna rozmyślań bohaterki, która nieprzerwanie martwi się swoją sytuacją. A liczne tajemnice jej nowych braci zdecydowanie nie ułatwiają jej niczego.

Naprawdę ciekawie czyta się o relacji rodziny Monet. O tym, jak się poznają i docierają.

Bardzo się cieszę, że to właśnie więź rodzeństwa jest głównym wątkiem tej książki.

Bałam się trochę, że będzie to kolejny zakazany romans. Autorka więc przyjemnie zaskoczyła mnie swoją książką.

Tak więc uważam sam pomysł na fabułę, poprowadzenie jej wątków, jak i kreację bohaterów za dość udaną.

To do czego mogłabym się przyczepić to nieco powolna akcja i właściwie brak plot twistów. Osobiście wolę jak lektura dostarcza nieco więcej emocji. Zdaję sobie jednak sprawę, że ten tom to właściwie wprowadzenie do historii, która będzie jeszcze kontynuowana.

Nie mogę się doczekać tej kontynuacji dlatego, jeśli o mnie chodzi, polecam wam tę książkę.

Informacje dodatkowe o Rodzina Monet. Skarb:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: za_czytamm

Tagi: Beletrystyka dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Rodzina Monet. Skarb

Kup książkę Rodzina Monet. Skarb

Moje serce zatrzymało się na chwilę, a potem zabiło mocniej.

Wśród otaczających mnie ludzi miałam nadzieję dostrzec kogoś tak samo samotnego jak ja.

Rodzina Monet. Tom 4. Diament (wydanie specjalne)
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 4. Diament (wydanie specjalne)

Wyjątkowe wydanie specjalne w twardej oprawie - z faksymile podpisu i listem od autorki, barwionymi brzegami i tasiemkami. Finałowy tom historii, którą...

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach. Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz