Rok we mgle

Największa tragedia jaka może spotkać rodziców to zaginięcie dziecka. I o tym właśnie jest ta książka. Porusza, wyzwala emocje, skłania do wielu przemyśleń. Jak żyć gdy nie wiemy gdzie jest nasze dziecko i co się z nim dzieje? I najważniejsze - czy nadal żyje? Jaka jest szansa na odnalezienie? Polecam

Informacje dodatkowe o Rok we mgle:

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-71-83615-2
Dodał/a opinię: leonia

Zobacz opinie o książce Rok we mgle

Kup książkę Rok we mgle

" - Wiem. Chodzi mi o to, że nie byłam tam obecna całą sobą. Powinnam się była skoncentrować na Emmie. Być może, gdybym była mniej rozproszona, nigdy by do tego nie doszło.
- Nie powinnaś się tym zadręcza - stwierdza Annabel.
Myślę o młodym, sympatycznym policjancie, który usiłował pocieszyć mnie tamtej nocy na posterunku. <To mogło spotkać każdego> - powiedział. Wiem, że to nieprawda. Nie przytrafiłoby się to Annabel. Nie przytrafiłoby się Jake'owi. Nie przydarzyłoby się to żadnemu z nich, bo żadne z nich nie spuściłoby z niej wzroku ani na chwilę."

" Jego oddech jest trochę charczący. W tym momencie go kocham, ale dostrzegam też zadziwiającą możliwość: może j ą kocham bardziej. Tęsknota jest tak głęboka, że czuję, jakby moje ciało zostało spustoszone, jakby wewnątrz mnie nie było nic poza zimnym powietrzem. Przez ostatnie sześć miesięcy Emma każdego dnia była ze mną. Jest pierwszą myślą, gdy się budzę, i ostatnim obrazem, jaki widzę przed zaśnięciem. Jej twarz, jej imię są ze mną w każdej minucie. Moim życiem kieruje tylko jeden cel - znaleźć ją. W tym czasie z każdym tygodniem Jake stawał się mniej wyrazisty, nasze rozmowy coraz rzadsze i bardziej ogólne, a momenty prawdziwej bliskości ograniczyły się do minimum."

Co się stało z Lilą?
Michelle Richmond 0
Okładka ksiązki - Co się stało z Lilą?

20 lat temu została zamordowana niezwykle zdolna matematyczka, doktorantka uniwersytetu Stanforda, ale policji nie udało się znaleźć sprawcy. Jej siostra...