Sara

"Sara" Kamila Prabuckiego to moim zdaniem melodramat, pomieszany z wyuzdanymi scenami erotycznymi, mocnym językiem oraz wątkiem mafii.

Główny bohater, Wojciech Kunicki to bardzo dobry profesor, mający świetny kontakt z uczniami. W dodatku to zatwardziały realista, którego nawiedzają bardzo realne widma odrażających demonów. W swoim życiu spotkał ogromną liczbę kobiet, które wykorzystywał tylko w jednym celu. Lecz gdy poznał Inkę postanowił się ustatkować. Jego idealne życie, zaczęło się pomału sypać, za sprawą jednej uczennicy, Sary.

"Każdy z nas nosi w sobie tajemnicę. Albo wiele tajemnic. Czasami sami nie zdajemy sobie sprawy, jakie demony w nas drzemią."

Czy Wojciech zaprzepaści wszystko dla chwili zapomnienia ?

Czy jego hulańcze, młodzieńcze życie będzie miało swoje konsekwencje ?

Historia w tej książce porwała mnie od pierwszych stron. Po mimo dużych i obszernych opisów, czytało mi się bardzo szybko i lekko. Dużym plusem była perspektywa z jaką autor opisywał przygody bohatera. W tej powieści mamy różne etapy życia bohatera, od jego wejścia w dorosłość po wybory jakich dokonał w swoim życiu. I tu muszę zaznaczyć, moim zdaniem nie wszystkie były słuszne. Ciekawym dodatkiem jest tu wątek mafijny oraz stwory, które widywał Wojciech. A koniec tej powieści jest ogromnie intrygujący.

Pisarz świetnie skłania czytelnika do refleksji jakim jest nasze krótkie życie. Nie wszystkie błędny zdążymy naprawić, czasem po prostu jest na to za późno.

Szczerze polecam ♥️

Informacje dodatkowe o Sara:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-03-22
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: kryminał sensacja romans erotyk

Zobacz opinie o książce Sara

Kup książkę Sara