Serce gangstera

Tom 1 cyklu Gangsterzy

Obecnie wiele książek tego typu jest na rynku wydawniczym. Ja sama z resztą w lutym przeczytałam dwie historie tego typu i nie żałuje.

Jest to lekka książka taka niewymagająca idealna do poczytania by się zrelaksować.

Trochę drażniło mnie zachowanie głównych bohaterów, bo niby coś do siebie czują, a jedna się ignorują, a zaraz chcą wzbudzić zazdrość w drugiej osobie.

Świat mafii kojarzy mi się z tajemnicami. Tu jednak nie za wiele mamy do odkrywania, wszystko jest jasno powiedziane, nic nie jest ukrywane. Wiadomo są intrygi i wspólne kłamstwa głównych bohaterów wobec innych. A wszystko po to by ratować Chloe.

Książkę czytało mi się rewelacyjnie dosłownie pochłonęłam ją w jeden dzień.

Mogłabym stwierdzić ze trochę za dużo było przekleństw, jednak świat mafii ma własne prawa.

Przyznam, iż to pierwsza książka, w której główny bohater (szef mafii) nie jest przystojny, fakt ciało ma ponoć zniewalające, lecz twarz nie jest jakaś zapierająca dech w piersi. To mnie zaskoczyło, gdyż zazwyczaj w takich książkach główny bohater jest taki przystojny, iż zasługuje na miano ciacha roku.

Książka zdecydowanie dla kobiet. Lekka przyjemna i wciągająca. Jeśli tylko potrzebujecie jakiejś odskoczni od świata codziennego bądź od innych książek, które czytacie to polecam. Jej czytanie nie zajmie Wam dużo czasu a pozwoli oderwać się od problemów.

Informacje dodatkowe o Serce gangstera :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-01-22
ISBN: 9788381782012
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Serce gangstera

Kup książkę Serce gangstera

Ghost
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ghost

Ghost należy do Storm Riders MC. Dla bikera Klub od zawsze jest na pierwszym miejscu, jednak między sprawy zawodowe i klubowe wchodzą jeszcze prywatne:...

Cole West
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego...