Trafiona przez piorun

Tak jak wcześniej wspomniałam na forum, polecając tę książkę, uważam, że każdy z nas powinien po nią sięgnąć. Jest to historia kobiety, którą trafił piorun i wtedy na spotkanie wyszedł jej Bóg... Widziała piękno nieba oraz gorycz piekła, do którego miała trafić lecz Bóg dał jej jeszcze jedną szansę, posyłając ją z powrotem na Ziemię. Lecz zanim to się stało stanęła przed sądem, gdzie ukazano jej wszystkie grzechy które popełniła, przewinienia oraz jej złe postępowanie; Kobieta nie zdawała sobie nawet sprawy z niektórych rzeczy które robiła, że były złe, że był to grzech... I będąc tam na górze, u Pana, podczas gdy była sądzona ze swojego życia, bardzo żałowała swego dotychczasowego życia, swoich postępowań oraz zaniedbania względem rodziny; Ujrzała również siebie leżącą na stole szpitalnym, gdzie toczono walkę o jej życie i swoją rodzinę, która.... no właśnie, jak myślicie? Płakała modląc się aby z tego wyszła a może wręcz przeciwnie? Aby się dowiedzieć, sięgnijcie po tę książkę bo ja więcej nie zdradzę. Na koniec ku zachęceniu napisze jeszcze, że czytając tę książkę przenika przez nas strach, emocje oraz co najważniejsze głęboko zastanawiamy się nad swoim życiem - tym jak żyliśmy dotychczas oraz chęć zmienienia 'czegoś' na lepsze aby nasze życie duchowe stało się lepsze. Przeczytawszy pierwszą stronę - nie odłożymy książki póki nie znajdziemy się na ostatniej stronie. (Nie będzie to stanowiło problemu również dla tych, którzy nie przepadają za czytaniem, ponieważ jest to cienka książka.)

Informacje dodatkowe o Trafiona przez piorun:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2008 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 83-87713-12-0
Tytuł oryginału: Der Blitz hat eingeschlagen
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Zuba Agnieszka
Dodał/a opinię: Jula567

Zobacz opinie o książce Trafiona przez piorun

Kup książkę Trafiona przez piorun