Verity. Coraz większy mrok [wyd. 4, 2023]

Lowen Ashleigh zostaje zatrudniona przez męża sławnej pisarki thrillerów, by dokończyła bestsellerową serię książek. Verity Crawford została sparaliżowana w wypadku samochodowym. Podczas przeglądania notatek Verity w jej domu kobieta znajduje jej autobiografię, która jest wstrząsająca. Lowen odkrywając sekrety Verity zbliża się do jej męża Jerymy'ego i staje się częścią życia Crawfordów, jeszcze bardziej niepokojącego niż thrillery Verity.

"Verity. Coraz większy mrok" to książka, która bardzo przypadła mi do gustu. Uwielbiam czytać thrillery psychologiczne, a Colleen Hoover napisała go po mistrzowsku. Namiętność, obsesja, tajemnice, kłamstwa, manipulacje, intrygi, gęsty i mroczny klimat. Nie mogłam odłożyć tej książki. Bardzo wciągnęła mnie fabuła. Portrety psychologiczne bohaterów stworzone przez autorkę są genialne. Podczas czytania odczuwałam strach i niepokój. Do końca nie byłam pewna jak potoczy się ta historia. Autorka świetnie manipuluje czytelnikiem i robi go konia. Autorka potrafi wbić w fotel, dostarczyć emocji i zaskoczyć. Podoba mi się Colleen Hoover w tym wydaniu i liczę na więcej takich historii spod jej pióra.
Rewelacja! Jestem totalnie zachwycona. Gwarantuję, że nie odłożycie tej książki dopóki nie poznacie rozwiązania zagadki.

Gorąco polecam!

Kup książkę Verity. Coraz większy mrok [wyd. 4, 2023]

November 9
Hoover Colleen0
Okładka ksiązki - November 9

9 listopada to data, która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się przypadkiem i od tej chwili zaczynają tworzyć dwie historie: jedna...