Wielkie marzenie małego Krecika

Bajki z cudownym morałem i piękne ilustracje? Czy istnieje w ogóle wspanialsze połączenie książki dla dzieci?

Może i tak, ale przyznam, że lubię karmić zarówno umysł, jak i mój wzrok. Dlatego też zakochałam się w bajce o kreciku od pierwszego wejrzenia 😍 Jeszcze bardziej się ucieszyłam wtedy, kiedy okazało się, że tekst jest równie piękny ❤️

Mały krecik obserwował zwierzęta mieszkające nieopodal, jednak to sprawiało, że czuł się nieszczęśliwy, bo przecież nie potrafi skakać tak wysoko jak wiewiórka, czy pływać jak kaczka. Może jest gorszy od pozostałych zwierząt?

Ale wiecie co? Najważniejsze w życiu to być sobą i właśnie w tym możemy znaleźć swoje szczęście. Zgadzacie się?

Właśnie taką radę mały krecik otrzymał od mądrej sowy i spróbował nią podążyć.

Czy obyło się bez problemów? Ależ nie! Były momenty, w których nasz bohater chciał się poddać.

Mogę Was tylko zapewnić, że wszystko skończyło się dobrze, a krecik odkrył, że jego talentem jest pomaganie innym.

To bajka o tym, że jesteśmy wyjątkowi, a podążanie za marzeniami to wspaniała podróż ❤️

Informacje dodatkowe o Wielkie marzenie małego Krecika:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-08-31
Tytuł oryginału: Dream Big, Little Mole
Dodał/a opinię: Sylwiaa915

Zobacz opinie o książce Wielkie marzenie małego Krecika

Kup książkę Wielkie marzenie małego Krecika

Drużyna Snów. Eliza i potworny gniew
Tom Percival0
Okładka ksiązki - Drużyna Snów. Eliza i potworny gniew

Eliza czasami się denerwuje... troszeczkę. Jej rodzice nie mają dla niej czasu, gdyż poświęcają go młodszemu bratu, któremu wszystko uchodzi na sucho...

Gniewny Antoś
Tom Percival0
Okładka ksiązki - Gniewny Antoś

Antoś jest najmłodszy, a co za tym idzie, najmniejszy w całej rodzinie. Do tej pory nie miał nic przeciwko byciu najmniejszym, aż pewnego dnia jego za...