Więzy

NIEZWYKŁA CZARODZIEJKA, SZAMANKA I ZAKLINACZKA W JEDYM

Dzisiaj zapraszamy osoby dorosłe. Osoby, które chcą posłuchać o nadzwyczajnych doznaniach seksualnych pewnej kobiety.
Zapraszamy na recenzje książki "Więzy" od Marcina Michała Wysockiego oraz Wydawnictwa Harper Collins.

Trzydziestodwuletnia Hanna postanawia podzielić się, ze swoim mężem swoimi najskrytszymi fantazjami erotycznymi. Wspólnie postanawiają spróbować nowych i różnorodnych urozmaiceń w swoim łóżkowym życiu. Hanna w książce opowiada o swoich przeżyciach.

"To było wariactwo. Wtedy zaczęłam marzyć o lepszym seksie, bez tych wszystkich wyrzeczeń. Tak po cichu. W skrytości serca. Nie chciałam ranić uczuć Tomka swoimi rosnącymi potrzebami, a właściwie tym, że ich coraz częściej nie zaspokajał."

Kochani z twórczością pana Wysockiego już raz miałyśmy styczność. Wtedy była to wspaniała przygoda, pamiętamy, że przy tamtej pozycji zakochałyśmy się w tych fantastycznie utkanych długich opisach. Tym razem również jesteśmy zachwycone. Nie spotkałyśmy się jeszcze podczas naszej czytelniczej przygody z takimi pięknie nasyconymi erotyzmem opisami, ze śmiałym ukazaniem potrzeb zwykłego człowieka przeplatanych życiem codziennym. Jeżeli w erotykach, które do tej pory czytaliście brakowało wam zmysłowości, odważnych, dobrze skonstruowanych wątków erotycznych, czy bombowo przemyślanych scen, to ta opowieść zapewni wam to wszystko.
Bohaterowie są postaciami dojrzałymi, z rodziną, ponadto wiedzą co oczekują od życia. Nie są małolatami i postanawiają czerpać z życia to co najlepsze. Powiemy wam, że w sumie ciężko o taką książkę, gdzie postacie są po przejściach, są biegli życiowo, a jednocześnie w sferze intymnej okazują się laikami. Jest to ciekawy przykład tego, że tak na prawdę przez całe życie się uczymy i poznajemy ciekawe rzeczy.
Tak książka jest na swój sposób dosyć frywolna, jednak jest to historia z klasą. Totalnie jesteśmy zachwycone językiem jakim autor potrafi operować w opowieści. Wątki w książce są poprzeplatane, raz wykwintne, a z drugiej strony sprośne, a czasem hardcorowe. Jednak całość jest mistrzostwem samym w sobie.
Opowieść porusza też wiele ważnych problemów i zagadnień dotyczących całej otoczki związanej z życiem erotycznym, jak i zwartą z tym edukacją. Można naprawdę wynieść z niej wiele ciekawych konkluzji. Możecie się również dowiedzieć czy jest swing bądź slow sex, jak i wiele innych tematów.
Bardzo podobało nam się to, że autor włączył do tego erotyku również elementy życia codziennego jak na przykład wychowanianie dzieci, czy te związane z rodziną. Dzięki temu poznajemy może nie całkowity, ale z pewnością częściowy wpływ na wybory bohaterów książki.
No, a tej końcówki to się totalnie nieapodziewalyśmy i byłyśmy bardzo zdziwione.
Jeżeli, więc chcecie poznać erotyk na bardzo wysokim poziomie, który zachwyci was swoją oryginalnością i niebanalnością, to polecamy wam tę opowieść. Warto, czytajcie.

Informacje dodatkowe o Więzy:

Kup książkę Więzy

Baku, Moskwa, Warszawa
Marcin Michał Wysocki0
Okładka ksiązki - Baku, Moskwa, Warszawa

Powieść obyczajowa; historia życia młodego Azera, artysty plastyka, który kierując się w życiu dwiema najważniejszymi dla siebie wartościami: potrzebą...

Namaluj mi
Marcin Michał Wysocki0
Okładka ksiązki - Namaluj mi

To nie jest kolejny tani erotyk!Namaluj mi to ekscytująca powieść o związku na odległość, zręcznie łącząca wątki romantyczne z odważnymi scenami erotycznymi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;