Wroga Miłość Part 2

Tom 2 cyklu Wroga Miłość

Miłość czy nienawiść. Walka tych dwóch uczuć bywa na tym samym poziomie. Ciężko jest podjąć właściwą decyzję. Szczególnie gdy z jednej strony serce mówi "Kochaj" a z drugiej rodzina krzyczy "Zapomnij! Zabij!". Miotamy się niczym statek na morzu podczas sztormu.

Adeline pewnego dnia znika. Tak jak Kelly. Rozpływają się w powietrzu. Damion i Alonso nie mogą ich znaleźć. Kto za tym stoi? Kto je porwał. bo to oczywiste. Adeline wpada w łapy tego, który ma swoje plany odnośnie całej tej sytuacji z jego rodziną i rodziną dziewczyn. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Choć udaje jej się uciec i zmienić swój wygląd to nie tak łatwo odciąć się od przeszłości. Prawda jaka wyjdzie na jaw zaskoczy wszystkich. Ciemne burzowe chmury wiszące na horyzoncie niczego dobrego nie zwiastują.
   Od pierwszych stron historia wciąga. Damion niczym rycerz na białym koniu wyrusza na ratunek ukochanej. Choc nie powinien się zakochać to nie mógł niestety przekonać do tej decyzji własnego serca. Cascio ma plany i swoje marzenia, wiec nie może pozwolić by jego synowie zmarnowali taką okazję. Okazję do poszerzenia swojej działalności. Niestety nie przewidział tego, że jego nie żyjący już Vito zostawił po sobie taką bombę. Bombę, która rozwali cały ich ułożony przestępczy światek. Ten mrok i czarne serca. Na domiar złego Adeline vel. Ana przechodzi metamorfozę. Zewnętrzną i wewnętrzną a jej celem stają się O'Donellowie. Wszyscy - łącznie z Damionem. Postanawia wkroczyć do jaskini lwa. Jest kierowana zemstą i chęcią uwolnienia Kelly. Czy jej plan dojdzie do skutku? Czy skłócone rodziny pogodzą się? A może wszystko skończy się tak jak w przypadku Romea i Julii?
  Zemsta i miłość są porównywalnie silnymi emocjami. Leczą jak i niszczą. Wkraczając dobrowolne do mafii wiemy czego teoretycznie się spodziewać. Inaczej jest, gdy jest się całe życie karmionym kłamstwami. Żyjesz w tym świecie. Poznajesz od maleńkości panujące zasady. I niestety nie możesz tego zostawić. Odciąć się od wszystkiego. A gdy pojawia się uczucie do wroga sytuacja zdecydowanie się komplikuje. Wroga miłość nie powinna mieć miejsca. Pochłania więcej ofiar. Wyzwala większą nienawiść.

Od pierwszych stron wpadamy dosłownie w świat mafii. Razem z naszą główną bohaterką stąpamy po tym kruchym lodzie zwanym życiem. W jednej chwili jesteśmy szczęśliwi, by za chwile poznać brutalność i bezwzględność ludzi. Z każdą kolejną kartką historia mnie wciągała. Odkrywałam kolejne fakty, które mroziły krew w żyłach. Taniec miłości z nienawiścią był idealnie dobrany. Z uwaga śledziłam tekst. Nie dane było mi złapać oddechu. Tu nie ma czasu na nudę i bezczynność. A finał był golem za dziesięć punktów.
   Mafia, niebezpieczeństwo, miłość i zło. Zabójczo przystojny i tak samo niebezpieczny Damion wkradł się do mego serca. Ale nie powiem, Alonso i Aaron też są ciekawymi postaciami. Tak samo jak Sienna i Dorothy. Bohaterów masa ale bez przesadyzmu. Trafione w punkt. I to wszystko z jednej książce.

Jeśli lubicie takie książkowe klimaty to jest to książka zdecydowanie dla Was.

Polecam

Kup książkę Wroga Miłość Part 2

Wojownik
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Wojownik

Trzecia część serii ,,Grzeszni", opowiadająca o grupie przyjaciół z Miami. Prawdziwe uczucia, namiętny romans i walka z niebezpiecznym przeciwnikiem, czyli...

Zdradliwy los
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Zdradliwy los

Życie bywa przewrotne. A szczególnie u tej pary. Shane już raz stracił rodzinę. Więc nie na rękę była mu nowa siostra i ugodowa macocha. Natomiast...