Wroga Miłość Part 2

Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-66070-83-7

Tom 2 cyklu Wroga Miłość

ON – miał ją zabić.
ONA – miała być jego wyczekiwaną nagrodą po latach poszukiwań.
Stało się jednak coś, czego żadne z nich nie przewidziało. Pojawiło się UCZUCIE.

Największym koszmarem dla Adeline jest Evan. Dziewczyna wpada w jego łapy, ale dzięki niespodziewanej pomocy ucieka i ukrywa się.
Pytanie co teraz… Czy Damion nadal chce jej śmierci?
Tym razem problem tkwi jednak w tym, że prócz niego szukają jej ONI. A ONI są wytrwali w swoich poszukiwaniach i Damion musi zrobić wszystko, aby być pierwszym, który ją odnajdzie.

Adeline zmienia się… I nie chodzi tu tylko o wygląd, ta zmiana zaczyna się wewnątrz niej, na nowo ją kształtuje. Staje się silniejszą i żądną zemsty KOBIETĄ. Jest twardsza i prędzej sama się zabije, niż pozwoli na to komukolwiek innemu.

A czy zmieniło się coś po tym, gdy Adeline oddała się swojemu prześladowcy – Damionowi…? Tak, ich wzajemne przyciąganie nie ustało, a wręcz się nasiliło.
Czy to może się udać? Czy może stanie się coś, czego żadne z nich nie przewidziało?

Uczucie narasta, a śmierć czyha za rogiem…

Tagi: miłość mafia lojalność

Kup książkę Wroga Miłość Part 2

Opinie o książce - Wroga Miłość Part 2

Miłość czy nienawiść. Walka tych dwóch uczuć bywa na tym samym poziomie. Ciężko jest podjąć właściwą decyzję. Szczególnie gdy z jednej strony serce mówi "Kochaj" a z drugiej rodzina krzyczy "Zapomnij! Zabij!". Miotamy się niczym statek na morzu podczas sztormu.    Adeline pewnego dnia znika. Tak jak Kelly. Rozpływają się w powietrzu. Damion i Alonso nie mogą ich znaleźć. Kto za tym stoi? Kto je porwał. bo to oczywiste. Adeline wpada w łapy tego, który ma swoje plany odnośnie całej tej sytuacji z jego rodziną i rodziną dziewczyn. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Choć udaje jej się uciec i zmienić swój wygląd to nie tak łatwo odciąć się od przeszłości. Prawda jaka wyjdzie na jaw zaskoczy wszystkich. Ciemne burzowe chmury wiszące na horyzoncie niczego dobrego nie zwiastują.   Od pierwszych stron historia wciąga. Damion niczym rycerz na białym koniu wyrusza na ratunek ukochanej. Choc nie powinien się zakochać to nie mógł niestety przekonać do tej decyzji własnego serca. Cascio ma plany i swoje marzenia, wiec nie może pozwolić by jego synowie zmarnowali taką okazję. Okazję do poszerzenia swojej działalności. Niestety nie przewidział tego, że jego nie żyjący już Vito zostawił po sobie taką bombę. Bombę, która rozwali cały ich ułożony przestępczy światek. Ten mrok i czarne serca. Na domiar złego Adeline vel. Ana przechodzi metamorfozę. Zewnętrzną i wewnętrzną a jej ...

Opinie o książce - Wroga Miłość Part 2

Wroga miłość to książka niestety tylko dobra. Przed Książką Ana Rose przeczytałam Dirty Belle Aurora i miałam doskonałe porównanie.
Dirty to życie mafijne z dodatkiem romansu.
Wroga miłość to romans z małym dodatkiem życia mafijnego.
Wroga miłość ma bardzo mało wiarygodnych bohaterów, to pierwszy powód który mnie drażnił. Damian jako pierworodny syn rodziny mafijnej jest zbyt nijaki i mało zdecydowany, zbyt naiwny i mało brutalny.
Adeline która ma plan zemsty, tylko w tym planie jest mało wytrwała i bardzo naiwna.
Drugi powód to ponownie "Sahara emocjonalna" płaska linia ani wzlotów ani upadków. Przy takiej historii emocje powinny być wielobarwne, w tym tomie był całkowity brak emocji.
Bardzo szybko się czyta, ale... szybko przeczytana i szybko zapomniana.

Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska