Wszystkie randki Moniki

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

,,Miłość boli. Pali w piersi niczym ogień, rani tysiącem zdarzeń, słów, zaniedbań”.

💙💙💙

Główna bohaterka Monika – trzydziestoletnia wrocławianka, po nieudanym związku poszukuje miłości na portalu randkowym.

Czy znalezienie kolejnego chłopaka, który nadawałby się do poważnego związku, to bułka z masłem? Niestety doświadczenia Moniki w tym temacie pokazują, że każda kolejna randka jest gorsza od poprzedniej. Gdy zapał dziewczyny do poszukiwania miłości opada już całkowicie, udaje jej się poznać tajemniczego Daniela. Czy znajomość rozpoczęta w Paryżu zaowocuje romantyczną miłością?

💙💙💙

„Wszystkie randki Moniki” autorstwa Marty Clerkx.

Książka słodko-gorzka jak to często bywa, gdy w grę wchodzi miłość. Dla niektórych zapewne wypisz wymaluj scenariusz ich życia. Dla innych komedia pełna zwariowanych historii, które mogą doprowadzić do łez śmiechu. A jeszcze dla innych dramat cudzego życia.

Uważam, iż tę pozycję można odbierać na wiele sposobów. I to jest świetne.

Dla mnie przede wszystkim była to bardzo dobra, lekka, pełna humoru, ale i goryczy opowieść o kobiecie, która jest w pewnym sensie odzwierciedleniem każdej z nas. A przynajmniej ja w to wierzę. Sama w swoim życiu przeszłam niejedną nieudaną randkę przez internat i jestem w stanie uwierzyć w historię opisane w książce.

Śmiałam się i równie krzywiłam, wyobrażając sobie jakie rozczarowanie czuła Monika po każdym takim spotkaniu.

Byłam, więc zachwycona tym jak ostatecznie autorka przełamała pechową passę bohaterki i na jej drodze postawiła mężczyznę, który po podobnych do niej doświadczeniach właśnie w Monice wyczuwa tę jedną jedyną.

Suma summarum mamy więc romantyczne zakończenie z happy endem, a ja takowe uwielbiam.

Śmiało więc sięgajcie po tę pozycje, czytajcie i relaksujcie się.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Wszystkie randki Moniki: