Wszystkie randki Moniki

"Wszystkie randki Moniki" to komedia romantyczna o poszukiwaniu miłości we współczesnym świecie. Główna bohaterka Monika - trzydziestoletnia wrocławianka, po nieudanym związku poszukuje miłości na portalu randkowym. Czy znalezienie kolejnego chłopaka, który nadawałby się do poważnego związku, to bułka z masłem? Niestety doświadczenia Moniki w tym temacie pokazują, że każda kolejna randka jest gorsza od poprzedniej. Gdy zapał dziewczyny do poszukiwania miłości opada już całkowicie, udaje jej się poznać tajemniczego Daniela. Czy znajomość rozpoczęta w Paryżu zaowocuje romantyczną miłością? Lekka historia o poszukiwaniu prawdziwej miłości, pełna humoru i zabawnych kobiecych przemyśleń. Wprowadza czytelnika w dobry nastrój, a zakończenie daje nadzieję na znalezienie drugiej połówki w najmniej spodziewanym miejscu i czasie.

Informacje dodatkowe o Wszystkie randki Moniki:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-07-27

Kup książkę Wszystkie randki Moniki

Wszystkie randki Moniki - opinie o książce

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

,,Miłość boli. Pali w piersi niczym ogień, rani tysiącem zdarzeń, słów, zaniedbań”.

💙💙💙

Główna bohaterka Monika – trzydziestoletnia wrocławianka, po nieudanym związku poszukuje miłości na portalu randkowym.

💙💙💙

„Wszystkie randki Moniki” autorstwa Marty Clerkx.

Książka słodko-gorzka jak to często bywa, gdy w grę wchodzi miłość. Dla niektórych zapewne wypisz wymaluj scenariusz ich życia. Dla innych komedia pełna zwariowanych historii, które mogą doprowadzić do łez śmiechu. A jeszcze dla innych dramat cudzego życia.

Uważam, iż tę pozycję można odbierać na wiele sposobów. I to jest świetne.

Dla mnie przede wszystkim była to bardzo dobra, lekka, pełna humoru, ale i goryczy opowieść o kobiecie, która jest w pewnym sensie odzwierciedleniem każdej z nas. A przynajmniej ja w to wierzę. Sama w swoim życiu przeszłam niejedną nieudaną randkę przez internat i jestem w stanie uwierzyć w historię opisane w książce.

Śmiałam się i równie krzywiłam, wyobrażając sobie jakie rozczarowanie czuła Monika po każdym takim spotkaniu.

Byłam, więc zachwycona tym jak ostatecznie autorka przełamała pechową passę bohaterki i na jej drodze postawiła mężczyznę, który po podobnych do niej doświadczeniach właśnie w Monice wyczuwa tę jedną jedyną.

Suma summarum mamy więc romantyczne zakończenie z happy endem, a ja takowe uwielbiam.

Śmiało więc sięgajcie po tę pozycje, czytajcie i relaksujcie się.

Polecam.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-08-13, Ocena: 6, Przeczytałem,

Monika główna bohaterka jest Wrocławianką. Po nieudanymm związku, postanawia poszukac nowej miłości. A gdzie jej szukać, jak nie na portalu randkowym. I tak razem z kobietą przeżywamy wszystkie jej spotkani, chodź jedno gorsza jest od drugiego.

"Dobrze, ale obiecaj, że się nie obrazisz. - Waldek uśmiechnął się obleśnie.

- To zależy od pytania. Ale zaciekawiłeś mnie. Pytaj.

- Wolisz na górze czy na dole?

Monika zamarła, a potem wyobraziła sobie Waldka w intymnej sytuacji i... wybuchła śmiechem. Śmiała się tak szczerze, że aż łzy popłynęły jej z oczu. Wszyscy w kawiarni odwrócili się i patrzyli na nią ze zdziwieniem."

Monika szuka miłości, stabilnego związku, po prostu kogoś z kim będzie mogła założyć wymarzoną rodzinę nie kogoś na chwilę.

Czy Monice uda się znaleźć tego jedynego?

Czy po tylu randkowych niewypałach dziewczyna będzie chciała brnąć dalej i poznawać coraz to nowych factów?

Kochani ,,Wszystkie randki Moniki" to nic innego jak świetnie napisana komedia. Uśmiałam sie do łez. I tak sobie pomyślałam ''jakie to prawdziwe''. Faceci którzy kłamią co do swojego wyglądu, wstawiają nie swoje zdjęcia a później przychodzą na spotkanie i kopara opada jak okazuje się że to nie ten co widzieliśmy na zdjęciu. Takie rzeczy nie tylko w książkach ale i w życiu codziennym sie zdarzają. Książka jest lekka, pełna humoru można się przy niej nieźle odstresować.

Biorąc książkę pod swoje patronackie skrzydła nie mogłam trafić lepiej.