Wytrwaj przy mnie

,,Wytrwaj przy mnie" to książka, która zabrała mnie do brutalnego świata, gdzie rządzi socjopata, a jego ofiara ma w sobie tyle odwagi i determinacji, by się postawić!

Mia to piękna kobieta, której życie wywróciło się do góry nogami. Dawniej zabawna, towarzyska i na pierwszym miejscu stawiająca rodzinę, obecnie bojąca się własnego cienia dziennikarka. Ucieczka od partnera była jej pierwszym krokiem do życia bez bólu. Chicago to miasto, które okazało się jej miejscem na ziemi, tutaj znalazła pracę i przyjaciół, a najważniejszy z nich to Trevor, zawsze może na niego liczyć.

Jackson Fletcher przystojny strażak duma miasta Chicago! Mający swoje demony przeszłości, które ukrywa pod maską.

Mia i Jackson połączyła praca, ona dziennikarka pisząca o bohaterze, on bohater, o którym chcą czytać ludzie. Po ich spotkaniu nic nie wróżyło, by mieli się jeszcze spotkać, a że los bywa przewrotny, postawił ich na swojej drodze ponownie. Co połączy tych dwoje? Czy Mia będzie w stanie otworzyć się na nowe znajomości? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

,,Wytrwaj przy mnie" to nie jest zwykła historia o wielkiej miłości, to powieść, która pokazuje, że życie nie jest kolorowe, a nasze wybory nie zawsze są dobre. Historia Mii pokazała prawdziwe życie osoby, która wyrwała się z rąk tyrana i od tej pory nierozerwalnie towarzyszy jej strach! Mimo swojej przeszłości ona ma siłę, by wyjść z tego, lecz teraz zaufać drugiej osobie jest bardzo trudno. Autorka przy postaci Mii postawiła na Research i to sprawiło, że jej osoba jest realistyczna, a emocje towarzyszące rozdzierają serce, miałam ochotę przytulić ją, powiedzieć, że wszystko się ułoży, czułam, jakby te wszystkie wydarzenia dotyczyły bliskiej mi osoby!

Relacja Jacksona i Mii to chwile uniesień i to bardzo dobrych zbliżeń, mimo że nie zawsze było kolorowo między nimi, to ja zdecydowanie polubiłam strażaka, który chciał być tarczą dla Mii. Na uwagę zasługuje tutaj przyjaźń, która jest nierozerwalną częścią tej historii! Nie zdradzę Wam wiele, ale autora pokazała dwie odsłony przyjaźni i powiem tak szczerze, że końcówka książki to jest wielkie zaskoczenie. Zazwyczaj z góry zakładamy zakończenie danej książki, ale tutaj możecie być pewni, że nic nie jest stereotypowe!

W książce mamy namiętność i pożądanie, strach i ból, a w tym wszystkim akcje, która potoczy się w takim kierunku, że nic już nie będzie pewne. Styl, jakim się posługuje autorka, jest bardzo przyjemny dla oka, co sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. Emocje te to wylewają się ze stron książki, by złamać serce! Kochani koniecznie przeczytajcie, bo książka jest wartościową lekturą, która może otworzyć oczy, na przemoc domową, kto wie, być może dotyka ona kogoś z naszego otoczenia! Polecam!

Informacje dodatkowe o Wytrwaj przy mnie:

Wydawnictwo: JakBook
Data wydania: 2022-01-28
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Wytrwaj przy mnie

Kup książkę Wytrwaj przy mnie

Karczmarka
Katarzyna Muszyńska0
Okładka ksiązki - Karczmarka

Los potrafi być przewrotny, a droga, którą prowadzi przez życie śmiertelników, nie zawsze jest usłana różami. Dość boleśnie przekonała się o tym Żywia...

Bunt
Katarzyna Muszyńska0
Okładka ksiązki - Bunt

Sile, bohaterka powieści fantasy „Tajemnica Avinonu” powraca na kartach „Buntu”. Wyrusza w kolejną podróż wraz z mężem,...