Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7515-185-5
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: Before We Were Strangers. A Love Story
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: polski
Dodał/a opinię: ewa7310

Ocena: 4.63 (8 głosów)

Bardzo ciepła ,miła historia,składająca się z kilku części.Jedna z nich to historia młodzieńczej miłość Grace i Matta,druga to właściwa historia opowiadająca o teraźniejszości,ich przypadkowym spotkaniu po latach i tym ,co z tego spotkania wynikło.Książka ma naprzemienną narrację,pisana z punktu widzenia obojga bohaterów.Nie jest to jednak wtórna historia,bowiem tak Grace jak i Matt opowiadają dalsze losy swojej historii.Polubiłam bohaterów pierwszoplanowych,ich ciepło,prawdziwośc ,miłość do sztuki,świata i do siebie nawzajem.To ludzie,których los wystawił na ogromna próbę,którą przeszli jednak pozytywnie.Mimo ich związków z innymi osobami,mimo rozstania i braku kontaktu.

W większości polubiłam też bohaterów drugoplanowych,oczywiście wyłaczając eks żonę Matta,która okazała się prawdziwą suczą...I to z tych,które nie widzą własnych błędów,nie potrafią się do nich przyznać,za to uwielbiaja obwiniac innych o swoje niepowodzenia.

Podała mi się energia wielkiego miasta,które nigdy nie zasypia,dostęp do wielu atrakcji,na któe ludzie z małych miasteczek nie mogą sobie pozwolić,fakt radzenia sobie nawet wówczas,gdy brak finansowych warunków do godnego życia.

Zobacz opinie o książce Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Kup książkę Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Przysięgnij, że mnie kochasz
Renee Carlino0
Okładka ksiązki - Przysięgnij, że mnie kochasz

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, w której ktoś opisuje twoją przeszłość, wiedząc o niej wszystko... Emiline kocha książki, jednak jej własne...

Gdybyś tu był
Renee Carlino0
Okładka ksiązki - Gdybyś tu był

Ta piękna i wzruszająca powieść zmieni twoje spojrzenie na miłość! Charlotte to urocza kelnerka, która pracuje w podrzędnej restauracji w Los Angeles...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

- Stary, sawanna to żadne wyjście. Ucieczka nie rozwiąże twoich problemów. 


Więcej
Reklamy