reklama

Zawsze i na zawsze

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2019-11-27
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 9788366338357
Liczba stron: 376
Tytuł oryginału: Always and Forever, Lara Jean
Dodał/a opinię: nataliasz221
Tom 3 cyklu O chłopcach

Ocena: 4.65 (23 głosów)
Inne wydania:

Godne zakończenie trylogii o perypetiach Lary Jean.

Koniec szkoły za pasem, przychodzi trudny czas wyboru college'u, do tego bal kończący szkołę. Lara Jean w ostatni tomie ma sporo na głowie. Ona i Peter wybierają się na Uniwersytet Wirginii, jednak życie rzuca parze kłody pod nogi.

W tym tomie nie brak dramatów, momentów szczęścia i ogromu miłości. Lara Jean i Peter wkońcu są pełnoprawną parą. Jak ja na to czekałam! Aww jacy oni są słodcy. Autorka świetnie poprawadziła ich relacje. Oboje bardzo się zmienili od momentu poznania ich w pierwszym tomie. Lara Jean mimo iż nadal trochę ekstrawagancka to stała się pewniejsza siebie i swoich wyborów. A Peter? Jak on dorósł! Z chłopca stał się mężczyzną - troskliwym i odpowiedzialnym.

Płakałam jak bóbr na pewnym momencie dotyczącym Lary Jean i college'u (nie będę zdradzać za wiele by nie spojlerować) - a wywołać we mnie emocje jest mega trudno!
Autorka stworzyła takie postaci, z którymi bardzo się zżyłam. Będę tęsknić za Larą Jean, Peterem, Kitty i Margot. Ta seria nie jest wybitna, ale ma w sobie takie ciepło, że kocham ją całym sercem i napewno będę do niej wracać.
Chyba nie muszę pisać, że ją bardzo polecam? 😉

Książkę odebrałam za punkty w portalu

Tagi: Proza w przekładzie

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Zawsze i na zawsze

Kup książkę Zawsze i na zawsze

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
P.S. Wciąż cię kocham
Jenny Han0
Okładka ksiązki - P.S. Wciąż cię kocham

 Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam"! Związek Lary Jean i Petera przeżywa...

Dla nas zawsze będzie lato
Jenny Han0
Okładka ksiązki - Dla nas zawsze będzie lato

Opowieść o tym, czego każda dziewczyna pragnie latem. Przez cały rok Belly odlicza dni do wakacji. Wtedy zawsze dzieje się to, co najpiękniejsze–...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy