Zostań do rana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2017-10-26
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Emilly26

Pani Agnieszka Krakowiak-Kondracka w książce pt. '' Zostań do rana '' zaprasza tym razem Czytelnika do poznania nowej bohaterki o imieniu Barbara, która pragnie, znaleźć swoje szczęście mieszkając na prowincji w Górach Świętokrzyskich.

Życie Barbary od samego początku nie wygląda kolorowo. Za to kocha pomagać bezpańskim pieskom.

Polubiłam Barbarę za jej skromność, życzliwość wobec ludzi. Jeśli nawet ma, problemy to nie załamuje się.

Najbardziej podobało mi się w Kostku, że wiedząc, jaką kobietą jest Barbara to ją lubi. Nie przeszkadzają mu w niej posiadane przez nią wady.

Pani Agnieszka Krakowiak-Kondracka tym razem mnie zaskoczyła, pozytywnie pisząc i umieszczając w powieści trudne zagadnienia związane z tematyką zdrady, cierpienia, zaufanie, z którym poradzić musi, sobie Barbara na nowej drodze życia mieszkając na wsi.

To historia opowiadająca o tym, że można mieć wszystko, ryzykując wiele dla miłości, pokonując wszelkiego rodzaju trudne bariery.

Polecam przeczytać tę książkę

Kup książkę Zostań do rana

Zobacz opinie o książce Zostań do rana
Cudze jabłka
Agnieszka Krakowiak-Kondracka0
Okładka ksiązki - Cudze jabłka

Od pucybuta do milionera – tę ścieżkę znamy bardzo dobrze. Ewie i Markowi, bohaterom Cudzych jabłek przyszło jednak pokonać drogę o wiele trudniejszą...

Jajko z niespodzianką
Agnieszka Krakowiak-Kondracka0
Okładka ksiązki - Jajko z niespodzianką

Powieściowy debiut scenarzystki serialu ,,Na dobre i na złe", który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów...

Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek