Logo wydawnictwa - Media Service Zawada

Media Service Zawada

http://www.msz.com.pl/

Firma działa w Polsce od 1994 roku, a jej pierwszym przedsięwzięciem było zarządzanie sprzedażą powierzchni reklamowej dla wydawnictwa Bauer. Z czasem portfel naszych klientów poszerzył się m.in. o wrocławskie wydawnictwo Phoenix Press Media.

W latach 1997–2002 dużym partnerem stało się wydawnictwo Marshall Cavendish. Wspólnie z nim Media Service Zawada wydało w Polsce dziesięć kolekcji. Wśród nich znalazła się seria „Świat Wiedzy”, której łączna sprzedaż na przestrzeni kilku lat wyniosła ponad 200 milionów egzemplarzy. Ten projekt otworzył spółce Media Service Zawada drogę do samodzielnej działalności wydawniczej.

Od 10 lat firma prężnie działa na rynku prasy dla dzieci i młodzieży. Stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze, kontakty i partnerów na całym świecie.

Naszą specjalnością i jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji.

W 2011 wprowadziliśmy na polski rynek dwa autorskie projekty w postaci magazynów: "W siodle" oraz "Magic Pocket".

Media Service Zawada to również dział Business to Business, który świadczy wyspecjalizowane usługi redakcyjne, wydawnicze i promocyjne. Media Service Zawada, dzięki spółkom zagranicznym, prowadzi podobną działalność na Węgrzech i w Rumunii.

Nasze magazyny i książeczki dla przedszkolaków opracowywane są we współpracy z metodykami i pedagogami przedszkolnymi. Na ich stronach znajduje się materiał, który uczy przez zabawę, dostarcza wiedzy podanej w prosty, naturalny sposób, w zgodzie z możliwościami intelektualnymi i manualnymi maluchów. I chociaż najczęściej trzeba im pomóc, nie można ich wyręczać w rysowaniu czy rozwiązywaniu łamigłówek. Ważne, by nie zaniechać wspólnej zabawy, żeby po odłożeniu magazynu po jakimś czasie wrócić do niego i w pełni wykorzystać potencjał kolorowych stron.

Książki wydawnictwa

Zobacz także