Wygraj książki z serii „Mroczna Baśń"

Start: 2020-07-15 Koniec: 2020-07-22
Wygraj książki z serii „Mroczna Baśń

Mroczna Baśń to nowa seria niezwykłych powieści o filmowych bohaterkach wszech czasów. Gdy księżniczka obudzi się z bajkowego snu, może się okazać, że nikt nie pospieszy jej z pomocą… A największe zło może skrywać się pod ludzką postacią. Oto prawdziwa, odarta ze słodyczy baśń. Mroczna baśń. Za sprawą książki Świat obok świata poznamy alternatywną historię małej syrenki. Dawno, dawno temu... we śnie to opowieść o tym, jak pod wpływem pocałunku złożonego na ustach Śpiącej Królewny książę... zasnął. W Potędze magii odkrywamy historię Aladyna, który nie posiadł czarodziejskiej lampy. Z dala od siebie to historia Elsy i Anny, które nie wiedziały nawet o swoim istnieniu. Wreszcie – najnowsze książki w cyklu: Cierń klątwy – historia, w której Bella trafia na ślad zaginionej matki oraz W świecie iluzji – powieść, w której Mulan wyrusza w podróż do Zaświatów. Alternatywne światy, mroczne historie, nowe twarze bohaterek z dzieciństwa – to wszystko znajdą czytelnicy cyklu Mroczna Baśń. Zapraszamy do lektury, koniecznie weźcie też udział w naszym konkursie.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieści z serii Mroczna Baśń do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książki, które chce się przeczytać. Wygrać możecie zestawy wszystkich książek z serii Mroczna Baśń – nagrody są więc bardzo atrakcyjne. Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Powieść W świecie iluzji - alternatywną historię Mulan - kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Joanna Pypeć, Sadowie

Ela Pacholec, Sędziszów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje