Większy niż myślisz

Odbiorcy:

- książka adresowana jest do szerokiego grona czytelników, zainteresowanych argumentacją na rzecz religii chrześcijańskiej w opozycji do światopoglądu ateistycznego

- zwłaszcza do osób poszukujących, czyli wszystkich tych, którzy pragną znaleźć Boga, a także ludzi wierzących, którym brak gotowych replik na zastrzeżenia podnoszone przez ateistów Dlaczego warto przeczytać tę książkę:

- jest świetnie napisanym studium w obronie religii, polemizującym z zarzutami stawianymi wierze, a zwłaszcza chrześcijaństwu, przez zdeklarowanych ateistów oraz agnostyków

- przynosi uporządkowany wywód na główne zarzuty ateistów przedstawione w formie pytań autor udziela zwięzłej, a zarazem fachowej i odwołującej się do racji rozumowych odpowiedzi, wytykając niespójności i błędy logiczne swym niewierzącym adwersarzom

- stanowi doskonałe narzędzie dla osób szukających potwierdzenia zasadności swej wiary w dzisiejszym, zsekularyzowanym świecie

Informacje dodatkowe o Większy niż myślisz:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2012-02-21
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7660-350-6

Kup książkę Większy niż myślisz

Większy niż myślisz - opinie o książce

Czy Bogu można zaufać?
Thomas D. Williams0
Okładka ksiązki - Czy Bogu można zaufać?

Jak dojść do wiary w trudnych czasach. Thomas Williams w sposób rzetelny i wnikliwy bada przyczyny trudności, jakie napotyka współczesny człowiek z...