21 godzin do sukcesu

Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy, w jakim wieku, miejscu i kraju – do końca życia jesteśmy skazani na siebie. Warto zadbać abyśmy mieli dobre towarzystwo. Jeżeli z książki, kursu, wysłuchanej płyty motywacyjne zapamiętamy jedno zdanie, ale to najważniejsze dla nas- to warto było. Czasami to jedno zdanie może zmienić wszystko dookoła  , wytrącić z marazmu, spowodować że zaczniemy znowu  po prostu żyć. Czasami godzina poświęcona na zdobycie wiedzy może zaoszczędzić miesięcy zbędnego trudu i lat rozczarowań. A z drugiej strony :jeżeli uważasz ,że wszystko już wiesz i niczego od nikogo się nie nauczysz, to powiedz dlaczego wciąż nie jesteś zadowolony z efektów swojego Życia.”

Jeżeli robisz to, co łatwe, twoje życie będzie trudne.

Jezeli robisz, to co trudne, twoje życie będzie łatwe.

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki – od 1995 roku licencjonowany międzynarodowy wykładowca Silva Mind Control, Laredo, Teksas, USA.

Publicysta, autor i popularyzator metod oraz technik rozwijających potęgę myśli, woli i motywację wewnętrzną człowieka. Metod umożliwiających normalnym ludziom dostęp do intuicji i genialności.

Ma gruntowne wykształcenie trenerskie w zakresie psychologii pozytywnej – ukończone krajowe i zagraniczne kursy oraz szkolenia z zakresu sugestopedii, programowania neurolingwistycznego, naturopatii, ESP oraz psychoneuroimmunologii. Jest autorem dwunastu książek i kilkuset publikacji z tych dziedzin.

W ciągu prawie 25 lat Metody Silvy w Polsce w jego kursach uczestniczyło około 100 tys. osób. Obok kursów otwartych prowadził również seminaria zamknięte dla firm, np.: CISCO, Artur Andersen, Commercial Union, Bank Zachodni, CASTOR.

Ogromną popularnością cieszą się jego seminaria poświęcone kontroli stresu, pracy z emocjami,  kursy motywacyjne w dziedzinie biznesu oraz sprzedaży.

Jest założycielem i wykładowcą prywatnych szkół pomaturalnych: Studium Edukacji Ekologicznej, Akademii Feng Shui, Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego-Life Coaching College we Wrocławiu.

Zbigniew Królicki jest także pracownikiem naukowym Politechniki Wrocławskiej zajmującym się techniką niskich temperatur i odnawialnymi źródłami energii, Kierownikiem Zakładu Chłodnictwa i Pomp Ciepła oraz autorem ponad 250 publikacji naukowych, 9 patentów i zgłoszeń patentowych oraz 5 monografii.

Informacje dodatkowe o 21 godzin do sukcesu:

21 godzin do sukcesu - opinie o książce

Bajki chińskie czyli 108 opowieści dziwnej treści
Zbigniew Królicki0
Okładka ksiązki - Bajki chińskie czyli 108 opowieści dziwnej treści

Przypowieści, czyli krótkie opowiadania, historyjki, autentyczne bajki i legendy były zawsze nierozerwalnie związane z przekazem wiedzy i nauczaniem. O...