365 dni w świecie wiedzy i zabawy

„Człowiek uczy się każdego dnia…” A ta niezwykła księga pomoże zdobywać wiedzę i nowe umiejętności bez wielkiego wysiłku!

Zawiera mnóstwo wiadomości i ciekawostek z historii, geografii czy biologii, a także pomysły na samodzielne tworzenie ciekawych rzeczy, zagadki, rebusy i garść niby-bzdur, o których raczej nie mówi się na lekcjach w szkole… Jednym słowem – dla każdego coś ciekawego, i to codziennie!

Młody czytelnik może dzień po dniu dowiadywać się wielu nowych rzeczy, sprawdzać swoją spostrzegawczość i zręczność, rozwiązywać zagadki, uczyć się nowych słówek z języka angielskiego albo przez chwil1)ę się relaksować… A po roku będzie o wiele bystrzejszy, mądrzejszy i zręczniejszy!

Odbiorcy

– dzieci lubiące poszerzać wiedzę za pomocą ciekawych książek popularnonaukowych i rozwiązywać rozmaite zagadki;

– dorośli szukający nietuzinkowej i wartościowej merytorycznie książki dla dziecka;

– rodzice i opiekunowie poszukujący sposobu na zainteresowanie dziecka nauką i ogólnie pojętym światem.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– zawiera szeroki wybór wiadomości i ciekawostek na każdy dzień roku;

– zachęca do spędzania czasu inaczej niż przed komputerem, tabletem czy telefonem;

– przez swoją oryginalną formę może zainteresować dzieci mające problemy z motywacją do nauki;

– jest kolorowa, zabawna i wszechstronna pod względem tematyki.

Informacje dodatkowe o 365 dni w świecie wiedzy i zabawy:

365 dni w świecie wiedzy i zabawy - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2023-10-24, Ocena: 6, Przeczytałem,

,,365 dni w świecie wiedzy i zabawy" to książka, która mnie zachwyciła. Jest ona prawdziwą skarbnica wiedzy dla dzieci. Zawiera ona wiele wiadomości i ciekawostek z biologii, historii czy geografii. Oprócz tego zawiera rebusy, zagadki oraz pomysły do samodzielnego tworzenia ciekawych rzeczy takich jak: ramka na zdjęcie, latawiec czy dziennik podróży.

Posiada również zabawne dowcipy oraz angielskie słówka, dzięki którym dzieci wzbogacą swój język. Każda strona w książce to kolejny dzień w roku. Dzięki zawartych w niej informacją z różnych dziedzin nauki poszerzą swoją wiedzą, a dzięki ciekawym pracą plastyczną i Quizą rozwiną swoją spostrzegawczość, zręczność i kreatywność. Z każdym dniem dziecko będzie coraz mądrzejsze.

Książka ta jest świetną alternatywą dla komputera. A zdobywanie wiedzy przez cały rok odbywa się przy małym nakładem wysiłku. Książka jest bardzo kolorowa. Ilustracje zachęcają do jej czytania i rozwijają wyobraźnię. Posiada bardzo wiele przeróżnych zagadnień dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się:

?        Dlaczego jesienią spadają liście z drzew?

?        Dlaczego na plaży są muszelki a piasek jest żółty?

?        Dlaczego mówi się ,,gęsiego"

?        Dlaczego dzieci nie piją kawy?

To koniecznie sięgnijcie po ,,365 dni w świecie wiedzy i zabawy".

Krajobrazy Afryki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Krajobrazy Afryki

Książka została zaprojektowana w taki sposób, żeby wprowadzić dzieci w różnym wieku we wspaniały i różnorodny świat przyrody. Po przylepieniu naklejek...

Umiejętności przedszkolaka. Zajęcia przedszkolne
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Umiejętności przedszkolaka. Zajęcia przedszkolne

Seria skierowana jest do dzieci od trzeciego do piątego roku życia i ich opiekunów. Specjalnie opracowane ćwiczenia pomogą poznać podstawy arytmetyki,...