5 języków miłości

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2014 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: The 5 Love Languages
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Jakub Czernik

Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości.

Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób, co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie rozumie.

Poznanie języka miłości twojego współmałżonka to potwierdzona tysiącami świadectw czytelników recepta na szczęśliwe i udane małżeństwo.

Jeśli więc:
– Twoja żona woli, żebyś pomógł jej w sprzątaniu kuchni, niż zabrał ją na romantyczną kolację
– Twój mąż chciałby spędzić cały weekend w domu, a Ty chciałabyś wyjść w tym czasie ze znajomymi
– Twoja żona wszelkie komplementy przyjmuje w milczeniu, ale tryska radością, gdy kupisz jej biżuterię
– Twój mąż woli prezenty robione przez Ciebie ręcznie niż te kupione w sklepie
– Twoja żona nie chce pomocy w przy obiedzie – woli, żebyś ją przytulił

…a Ty nie potrafisz tego zrozumieć – najwyższy czas, byś zapoznał się z książką Gary’ego Chapmana.

Przemów w języku miłości Twojego partnera i odkryj tajemnicę małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce.

Poznaj książkę, która wspiera kolejne pokolenia małżeństw od ponad 20 lat, wznawianą i tłumaczoną na 36 języków, sprzedaną w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie!

Kup książkę 5 języków miłości

Przeczytane:2020-06-28, Ocena: 3, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2019-12-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Sięgnęłam po książkę przypadkiem. Okazało się, że był to dobry wybór. Dowiedziałam się o 5 językach miłości, które sugeruje autor. Lektura była poparta przykładami z życia małżeństw , a na końcu można było rozwiązać test - były dwa - dla kobiet i mężczyzn. Jak nie lubię poradników to ten przypadł mi do gustu, myślę, że wskazówki terapeuty przydadzą mi się w życiu.

Pięć filarów rodzinnej miłości
Chapman Gary0
Okładka ksiązki - Pięć filarów rodzinnej miłości

To, w jaki sposób ty i twój małżonek szanujecie się wzajemnie jest również wzorem dla twoich dzieci. Jeżeli pamiętacie o swoich urodzinach, dajecie sobie...

Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli
Chapman Gary0
Okładka ksiązki - Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli

Wszyscy ludzie - małżonkowie i osoby samotne, młodzi i starzy - chcą doświadczać miłości. To wielka emocjonalna potrzeba. Kiedy zostanie ona zaspokojona...

Człowiek w drodze
Alfred Sosgórnik