50 klasyków psychologii. Kim jesteśmy, w jaki sposób myślimy, co robimy

Przegląd najbardziej znaczących myśli w psychologii Summa wiedzy najznakomitszych umysłów psychologii: Sigmunda Freuda, Iwana P. Pawłowa, Malcolma Gladwella, Roberta Cialdiniego, Victora Frankla, Daniela Golemana, Karen Horney, Carla Junga, Alfreda Kinseya, Ronalda D. Lainga, Jeana Piageta, Olivera Sacksa i innych wielkich. Ta książka jest niezwykle błyskotliwym projektem wydawniczym. Autor po mistrzowsku zredagował olśniewające -- lecz często trudne do zrozumienia dla nie-psychologa -- koncepcje pięćdziesięciu wielkich umysłów psychologii i stworzył z nich jedną książkę: summę ich ponadczasowej wiedzy. Dzięki niej poznawanie natury człowieka jest prostsze i bardziej skondensowane niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj sekrety ludzkiej psychiki. Przeczytaj o wynikach słynnych i budzących dreszcze eksperymentów psychologicznych. Zrozum, co kryje się za ludzkimi działaniami i dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Zacznij dostrzegać sens w zjawiskach, których doświadczamy na co dzień, ale rzadko je rozumiemy. Dowiedz się: czym naprawdę jest szczęście, jak powstają dobre i złe nastroje, jakich odkryć dokonano w dziedzinie ludzkiej seksualności, jak przebiegają konflikty intuicji ze zdrowym rozsądkiem, skąd się biorą psychopaci i jak działają ich mózgi, co stoi za sekretami myślenia równoległego, jak uzależniamy się od nawyków i odruchów, czy można wpływać na ludzi za pomocą "dowodów społecznych", na czym polega udane małżeństwo, jak inteligentni ludzie dają się porwać psychologii tłumu. 50 inspirujących książek w jednej.

Informacje dodatkowe o 50 klasyków psychologii. Kim jesteśmy, w jaki sposób myślimy, co robimy:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-246-1169-0

Kup książkę 50 klasyków psychologii. Kim jesteśmy, w jaki sposób myślimy, co robimy

50 klasyków psychologii. Kim jesteśmy, w jaki sposób myślimy, co robimy - opinie o książce

Tom Butler-Bowdon0
Okładka ksiązki - 50 dzieł klasyki dostatku i bogacenia się. Zdobądź fortunę i zarządzaj majątkiem

Fortuna w pigułce Krąży w palcach złoty pieniądz Poradniki dotyczące skutecznych metod zarabiania pieniędzy same w sobie tworzą swoisty gatunek literacki...

50 duchowych klasyków. 50 książek, które zmieniły nasz sposób myślenia
Tom Butler-Bowdon0
Okładka ksiązki - 50 duchowych klasyków. 50 książek, które zmieniły nasz sposób myślenia

Bogactwo duchowego doświadczenia wielkich umysłów Mahatma Gandhi, Carl Gustaw Jung, Emanuel Swedenborg Malcolm X, Święty Augustyn, Shunryu Suzuki...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska