ABC small business'u 2014

Jak sobie wyobrażasz własny biznes?

- Jako miejsce realizacji swoich marzeń?

- Miejsce, gdzie sam, bez szefa, będziesz mógł decydować o swoim losie?

- Źródło życiodajnej gotówki, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie godziwe życie i te wspaniałe wymarzone wakacje wśród palm na tropikalnej plaży?

Wszystko to może znaleźć się w zasięgu Twoich rąk!

Poczuj wreszcie zapach i dotyk pieniędzy, które sam zarobisz w swoim własnym biznesie.

Martwisz się, że to zbyt trudne? My to już za Ciebie przećwiczyliśmy. W tej książce znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, wszelkie wskazówki, które pozwolą Ci zorganizować, zarejestrować i poprowadzić WŁASNĄ FIRMĘ.

Znajdziesz tam także ,,wiedzę tajemną", czyli to co obowiązuje, ale co wcale nie wynika wprost z polskich niejasnych, celowo zagmatwanych lub niechlujnie napisanych przepisów. Ta wiedza zapewni Ci spokój fiskalny, bo będziesz dokładnie wiedział jakie są Twoje obowiązki podatkowe i czego może od Ciebie wymagać urząd skarbowy.

Jeden z uczestników szkolenia dla starterów organizowanego w ramach akcji szkoleniowej PARP, który w ramach kursu otrzymał ten poradnik, stwierdził, że dopiero lektura ABC dała mu prawdziwą wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.

Nie ukrywam, że wielką przyjemność sprawił mi też jeden z ostatnich komentarzy nabywcy ABC:

"... a te dwie książeczki to mistrzostwo świata. Nigdy samodzielnie nie zgromadziłbym tych informacji."

Proponujemy Ci aktualne, już XXVI wydanie ,,ABC small business'u" wg stanu prawnego na 1 lutego 2014 roku, poradnika, który od lat wspiera zarówno startujących jak i już działających biznesmenów.

W ebooku znajdziesz rozdziały omawiające możliwe formy działalności gospodarczej i metody jej opodatkowania. Zostaniesz też poprowadzony za rękę przez wszystkie zawiłości rejestracji swojej działalności w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i urzędzie skarbowym. Poznasz pułapki czyhające na przedsiębiorców, a także Twoje prawa i metody obrony, gdyby fiskus nabrał ochoty zbytnio Cię oskubać.

W rozdziałach ,,księgowych" poznasz zasady prowadzenia firmy opodatkowanej zarówno ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, wg karty podatkowej oraz na zasadach ogólnych, zarówno wg skali podatkowej jak i podatkiem liniowym. Poznasz zasady zatrudnienia i opodatkowania wynagrodzeń pracowników, ubezpieczenia społeczne Twoje i Twoich pracowników, a także podstawy opodatkowania podatkiem od towarów i usług VAT. Znajdziesz tam także zasady rozliczenia rocznego z uwzględnieniem przysługujących Ci ulg podatkowych.

Dodatkowo, jako bonus, dostaniesz też rozdział ,,Nieruchomości - zasady opodatkowania najmu i sprzedaży nieruchomości prywatnych i firmowych oraz najnowsze przepisy spadkowe - zapis windykacyjny.

Informacje dodatkowe o ABC small business'u 2014:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: b.d
Kategoria: Poradniki

Kup książkę ABC small business'u 2014

ABC VAT-u 2014
Włodzimierz Markowski0
Okładka ksiązki - ABC VAT-u 2014

E-book "ABC VAT-u" jest ścisłym odwzorowaniem wydania drukowanego, wydanie VIII, stron 428. Doskonały, przystępnie napisany poradnik podatnika VAT ...

ABC small businessu 2008
Włodzimierz Markowski0
Okładka ksiązki - ABC small businessu  2008

Markowski W.: ABC small business'u. - Wyd. XX. - łódź: Wydawnictwo Marcus, 2008 r. Pomysł narodził się 13 lat temu. Prowadziłem wtedy indywidualne szkolenia...