Abraham Lincoln. Łowca wampirów

Czy wiesz, że Abraham Lincoln nie tylko dał wolność niewolnikom i ocalił kraj przed rozłamem, ale był także łowcą wampirów? Poznaj fascynującą historię życia najwybitniejszego prezydenta Ameryki!

Abe Lincoln stracił matkę, kiedy był małym chłopcem. Kilka lat później dowiedział się, że śmiertelna choroba matki była wynikiem napaści wampira. Wtedy przysiągł zabić wszystkich krwiopijców w kraju, oraz ich sprzymierzeńców, którzy żyją z pracy niewolników. Obdarzony legendarnym wzrostem i krzepą oraz zręcznie posługujący się toporem Abraham obiera drogę zemsty, która zaprowadzi go aż do prezydentury. Bardzo sugestywna. Grahame-Smith jest sprawnym pisarzem obdarzonym dobrym wyczuciem tonu i rytmu. Time Dobra zabawa gwarantowana! Booklist Znakomita biografia Lincolna, ale także najśmieszniejszy, najbardziej porywający i, o dziwo, najrzetelniej przygotowany zapis wojny secesyjnej, jaki trafia do waszych rąk. Vanity Fai Seth Grahame-Smith jest autorem książek, scenarzystą oraz producentem filmowym i telewizyjnym. Jego powieść Duma i uprzedzenie i zombi została bestsellerem, sprzedano jej ponad milion egzemplarzy i przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków.

Biografia Abraham Lincoln. Łowca wampirów od razu po wydaniu trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa".

Na jej podstawie nakręcono film, którego producentem jest Tim Burton.

Informacje dodatkowe o Abraham Lincoln. Łowca wampirów:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2012-08-08
ISBN: 978-83-7778-260-6
Tytuł oryginału: Abraham Lincoln. Vampire Hunter
Tłumaczenie: Piotr Kaliński

Kup książkę Abraham Lincoln. Łowca wampirów

Abraham Lincoln. Łowca wampirów - opinie o książce

Można zaczytać się tak, że nie widzimy świata wokół siebie! Lekko napisana biografia ekscentrycznego prezydenta:)
Avatar użytkownika - Mexter
Mexter
Przeczytane:2014-08-10, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Polecam, lekko się czyta:)
Lekko napisana biografia jednego z najbardziej ekscentrycznych przywódców Ameryki. Polecam!
Avatar użytkownika - glaadys
glaadys
Przeczytane:2014-02-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Bezapelacyjnie najlepsza książka o wojnie secesyjnej, jaką czytałam. Co ciekawe, pomimo obecności wampirów, fabuła specjalnie nie kłóci się z moją wiedzą historyczną. Polecam ! "... niektórzy są po prostu zbyt interesujący, by pozwolić im umrzeć."