Afera podsłuchowa. Taśmy Wprost

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2014-10-20
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a książkę: elibri

Sylwester Latkowski i Michał Majewski ujawniają kulisy największego politycznego skandalu od czasu afery Rywina!

Nieustraszeni dziennikarze tygodnika ,,Wprost" pokazali całemu światu, jak funkcjonuje władza w Polsce. Dzięki nim powstała książka niepowtarzalna, bezkompromisowa, która obnaża kulisy afery taśmowej, czyli wstrząsających nagrań rozmów ministrów i biznesmenów w kilku polskich restauracjach. W rolach głównych: polityczne deale i układy, łamanie konstytucji, brudne sekrety politycznej kuchni oraz manipulacja i hipokryzja jako codzienne narzędzie pracy wątpliwej klasy wpływowych osobistości.

Kto obawiał się nagrań?

Dlaczego inne redakcje nie podjęły tematu?

Jak próbowano zamieść aferę ,,pod dywan"?

Jak przebiegał zamach na wolność prasy?

Jak doszło do największej kompromitacji służb specjalnych w historii wolnej Polski?

Czy rzeczywiście państwo polskie ,,istnieje tylko teoretycznie, a praktycznie nie istnieje"?

Książka pokazuje prawdę, która nie jest łatwa i przyjemna. Tym bardziej nie można jej lekceważyć i zapomnieć!

,,Za kulisami musiało się coś stać i w tej chwili obserwujemy próbę zmiany w układzie. W grze najprawdopodobniej chodzi o jakieś wielkie pieniądze".

Jarosław Kaczyński, 8 .07.2014, ,,Gazeta Polska"

,,Afera podsłuchowa ma taki ciężar gatunkowy, że wszystkie wcześniejsze urazy przestają być istotne".

Leszek Miller, 1.07.2014, Twitter

,,Przykra sprawa. Nie lekceważę jej".

Donald Tusk, 14.06.2014, Twitter

,,Spisek kelnerów trzęsie Polską".

,,Gazeta Wyborcza", 23.06.2014

,,Tak wielkiej kompromitacji służb specjalnych jeszcze nie było".

,,Polska The Times", 18.07.2014

Kup książkę Afera podsłuchowa. Taśmy Wprost

Opinie o książce - Afera podsłuchowa. Taśmy Wprost

Zaśpiewaj mi Elvisa
Michał Majewski0
Okładka ksiązki - Zaśpiewaj mi Elvisa

„Zaśpiewaj mi Elvisa” Michała Majewskiego to powieść obyczajowa. Jeśli chcesz doznać, jak smakuje prawdziwa Ameryka, poczuć w sobie luz i pozytywne...

Zawód: szpieg
Michał Majewski0
Okładka ksiązki - Zawód: szpieg

Poznaj kulisy pracy oficera wywiadu. Pułkownik Aleksander Makowski to legenda polskiego wywiadu. Syn szpiega, wychowany w Londynie oraz Waszyngtonie...