Aforyzmy optymisty

Publikacja, która z jednej strony podniesie na duchu, a z drugiej otworzy oczy na świat. Sięgnij po nią i poznaj aforyzmy, napełniające wiarą w lepszą przyszłość.

"Aforyzmy optymisty", jak wskazuje sam podtytuł, nadają się świetnie "do czytania w chwilach chandry". Wszyscy ci, którzy mają zły humor, mogą zajrzeć do środka i przyjrzeć się wypowiedziom z różnych epok, reprezentujących różne stanowiska i poczuć się pokrzepionym na duchu. Same aforyzmy, jako gatunek, wywodzą się z Biblii, więc ich historia okazuje się naprawdę długa. Te złote myśli, zamieszczone na kartach książki, dodają otuchy i pocieszają w przypadku tych najtrudniejszych chwil.

Lektura "Aforyzmów optymisty" będzie dobra dla każdego i świetnie też sprawdzi się w roli prezentu (nawet jeśli miałoby się go podarować samemu sobie). Krótkie sentencje i filozoficzne prawdy pomogą też w znalezieniu energii, pozwalającej przeżywać odbiorcy każdy kolejny dzień z uśmiechem na ustach.

W książce cytowane są słowa bardzo różnych postaci, na przykład Paulo Coelho czy Salomona. Nic dziwnego, że zebrane w jednym miejscu, tworzą niezwykle oryginalny przewodnik po codziennym życiu, stworzony przez wyjątkowo bystre i doświadczone umysły. Choć obecnie trudno jest o idealny autorytet, publikacja może pomóc czytelnikowi uwierzyć na nowo w otaczający go świat i ludzi.

W książce można też znaleźć skrócone biogramy każdego z autorów aforyzmów. Co istotne, wszystkie treści uporządkowano tak, by następowały po sobie w chronologicznej kolejności.

Informacje dodatkowe o Aforyzmy optymisty:

Wydawnictwo: MG
Data wydania: 2021-09-15
Kategoria: Inne

Tagi: aforyzmy cytaty

Kup książkę Aforyzmy optymisty

Aforyzmy optymisty - opinie o książce

Warte swego tytułu. W krótkiej formie przekazana jest mądrość i kropelka optymizmu. Można dawkować je sobie na poprawę samopoczucia, można się dzielić z tymi, którzy potrzebują wsparcia, kropelek optymizmu.
Avatar użytkownika - Pat29082023
Pat29082023
Przeczytane:2023-10-18, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

świetna książka. Bardzo pozytywna.

Modlitewnik fatimski
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Modlitewnik fatimski

Modlitewnik jest nieocenioną pomocą dla każdego, kto pragnie zgłębiać i realizować w swoim życiu orędzie fatimskie przekazane przez Maryję w 1917 roku...

Medycyna i Okolice. Tom I
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Medycyna i Okolice. Tom I

Oddając do rąk czytelników nowe czasopismo naukowe, jakim jest `Medycyna i Okolice` przedstawiamy swoje zamierzenia programowe oraz oczekiwania wobec autorów...