Afrodyta

Tom 2 cyklu Boginie

Daria JędrzejekWydawnictwo: Wydawnictwo ŻywiołSeria: Boginiefantasy, science fictionSzczegóły

KUP KSIĄŻKĘ
To ja byłam tym cichym głosem w głowie Platona. Chciałam, by ludzie zatracali się w miłości, żyli nią. Ale gdy sama się jej poddałam, sprowadziło to na mnie gniew zazdrosnego Zeusa, mojego przyszywanego ojca. Jeden błąd sprawił, że na własnych ustach poczułam smak zdrady. Z rozkazu najwyższego zostałam uwięziona na dnie morza, w królestwie tego, który miał dzielić ze mną wieczność.

Ból, złość i jego szept... Tylko tyle pamiętam z mojego piekła. A gdy głos ucichł, został mi już tylko obłęd.

I wtedy coś się stało. W jednej chwili byłam tam, a w drugiej znalazłam się na Ziemi, przygwożdżona przez intensywne spojrzenie zaskoczonych oczu, których nigdy wcześniej nie widziałam.

Nazywam się Afrodyta. Zostałam stworzona, by kochać, ale to nienawiść mnie uratowała.

Informacje dodatkowe o Afrodyta:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2024-05-25

Tagi: romantasy komedia fantasy romans komedia Mitologia afrodyta age gap hate-love

Kup książkę Afrodyta

Taras z widokiem na przyszłość
Daria Jędrzejek0
Okładka ksiązki - Taras z widokiem na przyszłość

Maria Strzelecka nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. To wtedy los odebrał jej ukochaną babcię, a rok później rodziców. Zamknięta w sobie, podąża przez...

Światła, kamera, skandal!
Daria Jędrzejek0
Okładka ksiązki - Światła, kamera, skandal!

Matteo Anderson jest gwiazdą Hollywood. Nina Moore to dobrze zapowiadająca się pisarka. On bryluje na salonach i korzysta z uroków sławy, ona odzyskuje...