Agatha Raisin i pranie brudów

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2015-09-01
ISBN: 978-83-7769-277-6

Agatha Raisin nie darzy sympatią terapeutki Jill Davent, która przeprowadziła się do Carsely. Kobieta nie tylko flirtuje z jej byłym mężem, ale też zaczyna grzebać w niezbyt ciekawej przeszłości Agathy. Poza tym Jill prowadzi terapię Gwen Simple, którą pani detektyw podejrzewa o współudział w okrutnych morderstwach. Kiedy dowiaduje się, że Jill zatrudniła prywatnego detektywa, który ma zbadać przeszłość Agathy, wpada do biura terapeutki z okrzykiem: "Zabiję cię!". Dwa dni później terapeutka zostaje uduszona, a pani detektyw staje się główną podejrzaną. Agatha musi wykorzystać wszystkie umiejętności, by znaleźć prawdziwego zabójcę i ratować własną skórę.

Kup książkę Agatha Raisin i pranie brudów

Opinie o książce - Agatha Raisin i pranie brudów

Avatar użytkownika - mag-maggie
mag-maggie
Przeczytane:2015-10-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 ksiązki 2015,
Naprawdę tylko i wyłącznie dla tych, co lubią ten typ utworów i czytali całą serię,
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2020-01-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2020,

Ginie Jill Davent. Szybko wychodzi na jaw, że kiedyś pani terapeutka była prostytutką. Agatha zostaje w tym tomie zakopana żywcem i tylko dzięki szybkiej reakcji przyjaciół udaje się ją uratować. Potem, gdy Charles finansuje jej wakacje, morderca rusza za nią za granicę. I znów to Charles ratuje jej życie.

Agatha Raisin i krew Anglika
M. C.Beaton0
Okładka ksiązki - Agatha Raisin i krew Anglika

Agatha Raisin nienawidzi amatorskich przedstawień, daje się jednak namówić przyjaciółce, pani Bloxby, na obejrzenie występu miejscowej grupy teatralnej...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix