Akademia wampirów. Przyjaźń jest wieczna

Światowy bestseller teraz na ekranach kin!

Premiera filmu w Polsce 21 marca 2014 roku.

Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli twój wróg jest nieśmiertelny.

W akademii imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi - moroje - uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce - dampiry - szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę?

"Akademia wampirów" to cykl powieściowy, który pokochały już miliony czytelników.

Przeczytaj również pozostałe tomy serii:

,,W szponach mrozu"

,,Pocałunek cienia"

,,Przysięga krwi"

,,W mocy ducha"

,,Ostatnie poświęcenie"

Tej autorki także nowa seria ze świata "Akademii wampirów":

,,Kroniki krwi"

Informacje dodatkowe o Akademia wampirów. Przyjaźń jest wieczna:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014-04-02

Kup książkę Akademia wampirów. Przyjaźń jest wieczna

Akademia wampirów. Przyjaźń jest wieczna - opinie o książce

,,Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.'' Główna bohaterka, Rose, to fantastyczna postać, która od samego początku zdobyła moje uznanie. Potrafi poradzić sobie w niemal każdej sytuacji, choć zdecydowanie nie jest super bohaterką. Zwykła dziewczyna, z niesamowicie ciętym językiem, która nie zawsze potrafi zapanować nad sobą i swoimi nerwami. Jej więź z Lissą jest niesamowita, naprawdę podziwiam taką przyjaźń. Widać, że jedna dla drugiej zrobi wszystko, żeby ją ochronić. Akademia Wampirów to dla mnie naprawdę miłe zaskoczenie. Książka jest ciekawa i wciągająca, całkowicie mnie pochłonęła. Polecam!
Avatar użytkownika - Edyta_S
Edyta_S
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Książka bardzo przyjemna, takie czytadełko na jeden dzień, mój jedyny zarzut to, że jest zdecydowanie za krótka. Czytając Akademię Wampirów, nie spodziewałam się cudów po filmie, ale książka jak zawsze zdecydowanie lepsza, bardzo wciągająca, napisana lekkim przyjemnym językiem, książka idealna w podróż jak i w każdy inny dzień :) Historia może banalna ale, w książce można znaleźć również dużo humoru,perypetie miłosne i nawet można uronić łzę.
Avatar użytkownika - mirabell3012
mirabell3012
Przeczytane:2015-01-21, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Przeczytane w 2015 roku,
Kolejny raz udowodniłam sama sobie, że lepiej najpierw przeczytać książkę a później zobaczyć jej ekranizację filmową.
Avatar użytkownika - kalcia1998
kalcia1998
Przeczytane:2014-11-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki-2014,
Książka ładna, warta przeczytania, choć ubódł mnie fakt, iż główna bohaterka Rose zakochała się w starszym mężczyźnie.
Avatar użytkownika - dunia20002
dunia20002
Przeczytane:2016-11-19, Przeczytałam,
Kroniki krwi 2. Złota lilia
Richelle Mead0
Okładka ksiązki - Kroniki krwi 2. Złota lilia

Drugi tom „Kronik krwi”, sagi osadzonej w świecie znanym z „Akademii wampirów”... Sydney sądziła, że zaprowadziła względny spokój...

Przysięga krwi
Richelle Mead0
Okładka ksiązki - Przysięga krwi

Są dni, kiedy budzę się z nadzieją, że wszystko, co ostatnio zaszło, to tylko sen. Jestem Śpiącą Królewną, a koszmar, jaki przeżywam, lada moment się rozwieje...