Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2

Gorąca powieść Sierry Simone, amerykańskiej autorki bestsellerów!

Drugi tom serii Nowy Camelot, którą czyta się z wypiekami na twarzy.

Był synem i przyrodnim bratem. Kapitanem armii i wiceprezydentem. Nazywa się Embry Moore i służy... przyjemnościom prezydenta Stanów Zjednoczonych. Greer została uprowadzona. Ash chce wyruszyć w pościg za oprawcą, jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że prezydent nie powinien narażać się na takie niebezpieczeństwo. Na ochotnika zgłasza się Embry. Czy uda mu się odnaleźć Greer? Czy zdoła zapobiec pozornie nieuniknionej tragedii?

__

O autorce:

Sierra Simone - bestsellerowa autorka ,,USA Today", która uwielbia przenosić na papier najbardziej niegrzeczne myśli, jakie pojawiają się w jej głowie. Pracowała jako bibliotekarka i wtedy miała szczególnie dużo czasu na snucie literackich fantazji. Prywatnie żona gorącego policjanta, matka dwójki dzieci, właścicielka dwóch wielkich psów i dwóch niegrzecznych kotów. Współautorka książek "Gliniarz" i "Gwiazdor" (wspólnie z Laurelin Paige).

Informacje dodatkowe o Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: American Prince

Tagi: bóg Stany Zjednoczone Ameryki (USA)

Kup książkę Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2

Amerykański książę. Nowy Camelot. Tom 2 - opinie o książce

Jeszcze bardziej gorąca i bardziej odważna niż pierwszy tom. Tutaj przedstawiona jest historia Embriego, jak poznał Asha, jakie uczucia i relacje między nimi zachodziły, do jakich poświęceń musiał się zmusić, żeby chronić Asha i jego przyszłość, tylko szkoda że sam na tym cierpi.

Znowu książka pełna brudnych erotycznych scen, żądzy i pragnienia. Lepsza od pierwszego tomu.

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2019-06-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Drugi tom serii „Nowy Camelot” od Sierry Simone ujawnia nowe tajemnice i zdradza początki zawiłego romansu Embry'ego i Asha. Autorka odkrywa przed czytelnikami nowy poziom pożądania, zazdrości, zaufania i miłości.
Embry wyrusza w tajną i niebezpieczną misję, aby odbić Greer. Kobieta jest uwięziona i wisi nad nią widmo gwałtu i całkowitego podporządkowania. Embry uwalnia Pierwszą Damę w ostatniej chwili. Jednak powrót tych dwoje do domu nie zwiastuje szczęśliwego zakończenia. Embry, Ash i Greer staną przed nowymi wyzwaniami i sekretami. Razem ponownie spróbują budować swoją przyszłość. Będzie to wyjątkowo trudne, ponieważ w związku trzech osób zawsze wkrada się zazdrość . Czy ufają sobie na tyle, aby żyć w miłości i szacunku? Czy zdołają przetrwać, kiedy na światło dziennie zaczną wypływać ich brudne sekrety?
Sięgając po książkę Sierry Simone czytelnik musi wyzbyć się uprzedzeń, odrzucić pruderyjność i być otwartym oraz tolerancyjnym. Autorka przedstawia nam historie brutalną, namiętną, momentami gorszącą. Język jest soczysty, wulgarny, ale również błyskotliwy. Lektura mimo pikantnego, ale również deprawującego tematu jest niezwykle urokliwa i fascynująca. Książkę czyta się błyskawicznie a historia, która toczy się szybkim tempem wciąga czytelnika od pierwszych stron. Gorąco polecam „Amerykańskiego księcia” czytelnikom, którzy szukają mocnych wrażeń.

Więcej recenzji na www.facebook.com/LiteraturaZmyslow

Avatar użytkownika - dona
Przeczytane:2019-07-25, Ocena: 5, Przeczytałam,
Nowy Camelot (Tom 1). Amerykańska Królowa
Sierra Simone0
Okładka ksiązki - Nowy Camelot (Tom 1). Amerykańska Królowa

Nikt nie powinien odkryć, co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat, spotyka Asha, który kradnie...

Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3
Sierra Simone0
Okładka ksiązki - Amerykański król. Nowy Camelot. Tom 3

Niegrzeczny finał królewskiej serii Nowy Camelot! Prezydent o niezachwianej reputacji, bohater wojenny, wzór do naśladowania. Maxen Ashley...