Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słów. Książka + karty obrazkowe

Angielski dla dzieci 100 pierwszych słów to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz ulubione smaki.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie - ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera. Doskonałym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy są również piosenki po angielsku zamieszczone na płycie CD. Transkrypcja tekstów piosenek znajduje się na końcu książki, aby zachęcić rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi.

Pakiet zawiera:

- książkę przygotowaną z myślą z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słów i tekstów piosenek - z myślą o rodzicach i nauczycielach oraz zagadkami i kolorowankami przygotowanymi dla dzieci

- 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci

- płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i piosenek

W serii ukazał się także zestaw: Angielski dla dzieci W domu i w szkole  Książka + Karty obrazkowe.

Informacje dodatkowe o Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słów. Książka + karty obrazkowe :

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-09-08
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słów. Książka + karty obrazkowe

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słów. Książka + karty obrazkowe - opinie o książce

Oficjalny przewodnik Fortnite. Gdzie jest Jonesy? Polowanie na łupy
praca zbiorowa 0
Okładka ksiązki - Oficjalny przewodnik Fortnite. Gdzie jest Jonesy? Polowanie na łupy

Czy godziny gry w Fortnite udoskonaliły twoje umiejętności polowania i plądrowania? Dzięki oficjalnemu przewodnikowi od Epic Games możesz przetestować...

Dyrektywa VAT Komentarz
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Dyrektywa VAT Komentarz

Książka, którą oddajemy w ręce Czytelników, zawiera komentarz do nowej Dyrektywy VAT (2006/112/WE), Rozporządzenia Rady (2005/1777) oraz VIII i XIII Dyrektywy...