Angielski dla ucznia

Angielski dla ucznia (6-9 lat) to zestaw pomysłowych i rozwijających zabaw dla młodszych uczniów do szybkiej i efektywnej nauki ponad 100 słów, wyrażeń i zdań. Dzieci zapamiętają angielskie słownictwo dzięki skojarzeniom z kolorowymi obrazkami oraz utrwalą poznane słówka poprzez zagadki, gry, układanki kreatywne i naklejki.

W pakiecie znajdują się zagadki obrazkowe, książeczka-harmonijka Monster's Adventures, materiały do wycięcia w formie gry i układanki kreatywnej oraz naklejki.

Zagadki obrazkowe zapewniają aktywną naukę słownictwa związanego z zainteresowaniami dziecka. Łączenie rysunków z podpisami, wyszukiwanie niepasujących elementów czy łączenie przeciwieństw rozwija umiejętność rozumienia poleceń, wprowadza do nauki czytania oraz kształtuje umiejętność myślenia logicznego. Na odwrocie karty znajdują się polskie tłumaczenia poleceń wraz z odpowiedziami.

Książeczka-harmonijkaMonsters adventures łączy zabawną historyjkę obrazkową z zagadkami logicznymi, oswajając dziecko ze słownictwem związanym z codziennymi czynnościami i podróżowaniem.

Materiały do wycięcia w formie gry oraz układanki kreatywnej ułatwiają zapamiętanie słówek związanych z częściami ciała i ubraniami, a także trenują pamięć i koncentrację. Do zestawu dołączone są również naklejki z 48 angielskimi słówkami i obrazkami.

Angielski dla ucznia (6-9 lat) to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą oswajać dziecko z językiem obcym podczas codziennych zajęć oraz dla nauczycieli prowadzących zajęcia w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Różnorodne materiały świetnie sprawdzą się podczas nauki indywidualnej, w parach lub w gronie kilkorga dzieci.

W serii:

.Angielski dla przedszkolaka (3-5 lat)

Informacje dodatkowe o Angielski dla ucznia:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2023-10-11
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski dla ucznia

Kim Kolwiek Bueno Nacho
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Kim Kolwiek Bueno Nacho

Przygody znanej z serialu Disney Channel super agentki Kim Kolwiek.Kim Kolwiek ma poważny problem ? jest spłukana! Jeśli chce kupić odlotową kurtkę, którą...

Warszawa wer. ang przewodnik wiedzy i życia
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Warszawa wer. ang przewodnik wiedzy i życia

Angielska wersja językowa świetnie opracowanego przewodnika, którego autorzy oprowadzają turystę po Warszawie. Odkrywają przed nim najciekawsze zakątki...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;