Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka angielskiego dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi i scenki sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o krajach anglojęzycznych. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka dodatkowy rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu.

Dołączona do kursu płyta CD Audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki o krajach anglojęzycznych oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego.

Kontynuacja bestsellera Angielski nie gryzie!

- poznajesz niezbędne słownictwo

- trenujesz znajomość gramatyki

- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia

- doskonalisz rozumienie ze słuchu

- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Informacje dodatkowe o Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych :

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-08-04
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych

Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2021-07-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Książka do samodzielnej nauki angielskiego na poziomie B1-B2. Jest to pierwsza tego typu pozycja, którą udało mi się przejść od początku do końca. Mam na swoich półkach wiele podobnych książek do nauki angielskiego, niemieckiego i włoskiego i żadnej z nich nie skończyłam, a jest nawet taka, z której nie rozpoczęłam nauki, a mam ją od wielu lat. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że "Anielski nie gryzie" to całkiem dobra książka. Nauczyłam się sporo nowego słownictwa i nie okazała się wcale łatwa. Nie jest oczywiście bez wad. Wszystkie rozdziały są praktycznie na jedno kopyto, co może nużyć po jakimś czasie, również komentarz gramatyczny zostawia wiele do życzenia, niektóre rzeczy było napisane jakimś mało przystępnym językiem.
"Angielski nie gryzie dla średniozaawansowanych" to jak dla mnie najlepsza książka do nauki angielskiego, przynajmniej jeśli chodzi o te, z których korzystałam. Pozycja jest również dostępna na poziomie A1-A2 i C1-C2, więc praktycznie każdy może z nich korzystać. Można również kupić wersje do nauki innych języków. Ja już zaopatrzyłam się we "Włoski nie gryzie".
Polecam "Angielski nie gryzie", bo włoski dopiero zaczęłam.

Promethea. Tom 3
Okładka ksiązki - Promethea. Tom 3

Trzeci i ostatni tom cyklu o Promethei, obrończyni ludzkości, której postać wymyślił mistrz komiksu Alan Moore! Autorem scenariusza serii jest wybitny...

Magiczny quiz. Dotknij i sprawdź od 4 lat cz. 2
Okładka ksiązki - Magiczny quiz. Dotknij i sprawdź od 4 lat cz. 2

Magiczny quiz. Dotknij i sprawdź Magiczny quiz to świetna zabawa i sposób sprawdzenia wiedzy dziecka! Aby wskazać odpowiedź, należy przyłożyć palec...