Angielski Romans z ćwiczeniami eRomance

Młoda rozwódka postanawia szukać miłości na portalu randkowym i szybko nawiązuje znajomość z intrygującym mężczyzną. Czy nowo poznany znajomy jest na pewno tym, za kogo się podaje?

Romans z ćwiczeniami eRomance to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Tłumaczenia trudniejszych słówek znajdziesz na marginesach, a na końcu książki - klucz odpowiedzi do ćwiczeń i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Angielski romans z ćwiczeniami - uwodzicielsko skuteczne połączenie!

Romans z ćwiczeniami:

o wciągnij się w opowieść o miłości, zemście i niespełnionych pragnieniach

o sprawdzaj znaczenie, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach

o poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym

i średnio zaawansowanym (A2-B1)

o ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem

o rozwiązuj 77 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych

Angielski Romans z ćwiczeniami eRomance - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2020-12-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020, Mam,

Coś dla tych, którzy chcą czytać po angielsku, ale normalne książki są dla nich za trudne. Ta pozycja została napisana z myślą o osobach na poziomie A2-B1. Jest to romans i dosyć banalny. Opowiada o rozwódce, która szuka drugiej połówki na portalu randkowym. Historia nawet mnie wciągnęła, ale zakończenie pozostawiło sporo do życzenia.
Słownictwo w tej książce jest bardzo proste, praktycznie nie korzystałam ze słowniczka na marginesach. Polecam, choć bardziej to poziom A2, niż B1, więc trochę jestem rozczarowana, bo przeczytanie jej nie było wyzwaniem.

Angielski HORROR z ćwiczeniami The Rotten Town
Tom Law0
Okładka ksiązki - Angielski HORROR z ćwiczeniami The Rotten Town

W Hog Town, niewielkiej miejscowości na głębokiej amerykańskiej prowincji, ginie nastoletnia Natalie. Podczas poszukiwań zorganizowanych przez miejscową...

Angielski THRILLER z ćwiczeniami Wall Street Story
Tom Law0
Okładka ksiązki - Angielski THRILLER z ćwiczeniami Wall Street Story

Na Wall Street, dzięki protekcji wpływowej ciotki, pojawia się młody finansista Peter, który rozpoczyna staż w jednej z największych instytucji zajmujących...