Anioł Coltona

Tom 3 cyklu Sinners & Reapers

Sinners & Reapers to twardziele. To ostrzy faceci. Colton jest jednym z nich - w pierwszym ze swoich wcieleń. W drugim jest doskonałym chirurgiem, ratującym ludzkie życie. Kiedy traci pracę, zostaje sam na sam ze swoją mroczną stroną... i nie potrafi sobie z tym poradzić. Na szczęście pojawia się ona: jego wybawienie, jego anioł. Problem polega na tym, że ona go ocaliła, a on robi wszystko, żeby jej nie zniszczyć...

Informacje dodatkowe o Anioł Coltona:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-14
ISBN: 9788328719286

Tagi: Romans współczesny bóg

Kup książkę Anioł Coltona

Anioł Coltona - opinie o książce

Colton jest członkiem klubu motocyklowego Sinners & Reaper’s, pracuje również, jako chirurg jednak, gdy traci pracę w szpitalu, nie potrafi sobie z tym poradzić, zatraca się w alkoholu. Jednak na jego drodze pojawia się anioł, a dokładniej Lexi, czyli siostra Mel. To doktorek po uratowaniu dziewczyny sprawuje nad nią opiekę. On, gdy tylko ją zobaczył poczuł, że nie jest mu obojętna.

Lexi to młoda kobieta jednak po tym, co przeszła w poprzedniej części, ma wiele problemów. Pierwszym z nich jest fobia na punkcie czystości i nadopiekuńczość przyszłego szwagra, drugi to właśnie Colton. On jest jej miłością jednak odnosi wrażenie, że miedzy nimi coś się zepsuło.

To ona sprawia, że Coltonowi znów chce się żyć, jednak, co jeśli on zmarnuje jej życie?

Czy Lexi i Colton są sobie pisani? Z kim tym razem członkowie klubu będą musieli wyrównać rachunki? Co czeka członków klubu motocyklowego?

Po przeczytaniu dwóch poprzednich tomów nie mogłam się doczekać aż znajdę czas na kolejny. Tak jak wcześniejsze książki z serii tę również czytało się w błyskawicznym tempie. Już od pierwszych stron ciągle coś się działo, jak nie kłótnie to godzenie się.

Jednak w tej części odniosłam wrażenie, że wątek głównych bohaterów jest tak na uboczu. Wiec nawet nie wiem czy możemy ich nazwać głównymi bohaterami, bo tam każdy wtrącał swoje trzy grosze. Moim zdaniem głównymi bohaterami w tej części mogliby być również Hulk i Mel, bo równie często to właśnie ich dotyczy ta historia.

Postać Lexi jak dla mnie jest trochę ciężka do zrozumienia. Z jednej strony chce udowodnić wszystkim, że po tym, co przeszła jest w stanie sobie sama poradzić jednak z drugiej strony ma fobie na punkcie czystości, z którą nie może sobie poradzić, ale też nie szuka pomocy w tej sprawie. Również jej zachowanie, co do Coltona jest dosyć dziwne raz go chce, drugim razem musi się zastanowić. Pogmatwane to wszystko.

Co do Coltona, cóż pogubił się chłopach w tym, co będzie dla Lexi najlepsze, raz ją odtrąca dla jej dobra, by zaraz wieźć ją na swoim motocyklu.

Autorka świetnie ukazała nam świat członków klubu motocyklowego. Znajdziecie w tej książce brutalność i wulgaryzmy, ale pomiędzy tym wszystkim jest też nutka humoru.

W porównaniu do poprzednich tomów z serii ta część wypadła nieco słabiej. Zauważyłam również, że było też znacznie miej pikantnych scen.

Tradycyjnie po zakończeniu książki już nie mogę doczekać się aż sięgnę po kolejny tom. Całe szczęście jest już dostępny wiec nie będę musiała długo czekać.

-------RECENZJA------

„Kiedy otworzyłam oczy i go ujrzałam, choć może wydawać się to absurdalne i zupełnie niedorzeczne, wiedziałam już, że to mężczyzna, o którym marzyłam.”

Lexi już od dawna pragnęła wejść w motocyklowy świat Sinners & Reapers. Przystojni, męscy, bezwzględni i niebezpieczni skusili by niemal każdą niewiastę, a prawie każda chciałby nosić ich kamizelki i wytatuowane imię, tym samym stając się klubową „starą”.
Lexi marzy tylko o jednym, tym który ją uratował z prawie dwuletniej niewoli, przywrócił do życia, zawładną jej sercem, ciałem i umysłem.
Colton, nie jest grzecznym chłopcem, choć świetny fachowiec, traci pracę w miejscowym szpitalu, ale swoje chirurgiczne zdolności, umiejętnie wykorzystuje na „rozprawianiu się” z zagrażającymi jego klubowi, łajzami z innych bezwzględnych gangów. Teraz zagrożenie jest blisko jak nigdy, a przerażajace fakty,zatrważają członków calej klubowej rodziny S&R. Colton, z początku trzyma się na dystans, ale potem chcąc chronić Lexi, czyni jednak ją swoją Starą. Z początku dziewczyna się wacha, a zmienne nastroje Coltona doprowadzają ją do furii, lecz ostatecznie zdaje sobie sprawę z tego, że serce już dawno za nią wybrało. Delikatna, wycofana, po traumatycznych przeżyciach, z natręctwem, które zresztą doprowadza do furii Coltona, z trudem wchodzi w klubowe życie, ale gdy już pewna swego wyboru, daje mężczyźnie z siebie wszystko, zakochując się, z wzajemnością, również w jego półtorarocznej córeczce, zostaje z impetem odepchnięta.
Tragiczne wydarzenia sprawiają, że Colton ostatecznie odtrąca Lexi i wraca do swojego rozpustnego i mocno zakrapianego poprzedniego życia….
Zaczyna się walka serca z rozumem i siły z delikatnością.
Bardzo żałuję, że nie znam poprzednich dwóch części, bo miałam mały problem połapaniem się w temacie, wielu bohaterów, wiele wątków, wiele znaków zapytania.
Skupiłam się zatem na relacji Coltona i Lexi, która tak daleka od ideału, ale tak mocna i wyrazista, ale chwilami tak mnie wkurzali, że miałam ochotę rozszarpać ich oboje.

Przyciąganie, odpychanie, miłość, nienawiść i jak już myślimy, że wszystko będzie dobrze, to nagle wszystko się sypie.
Autorka świetnie wykreowała wszystkich bohaterów Sinners & Reapers : mężczyzn, kobiety, dzieci, po prostu widać, że to twarde charaktery, nie dające sobie w kaszę dmuchać, ale tworzące również nierozerwalną więź i przebojowo/popieprzoną rodzinkę.
Do książki podchodziłam dwa razy i choć przy pierwszym podejściu, ilość bohaterów, wątków i informacji, nieźle mnie przytłoczyła, to za drugim podejściem i ja przepadłam dla tych niegrzecznych i gorących „bikerów”.

Reasumując, koniecznie, ale to koniecznie muszę nadrobić poprzednie części i z niecierpliwością czekam na kolejny tom!
Dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki.

Najbardziej ciekawiło mnie na samym początku poznanie nazwy cyklu: Sinners & Reapers (tom 3) oraz twórczość nieznanej mi do tej pory autorki Pani Agnieszki Siepielskiej.

Nie ukrywam tego faktu, że lubię odkrywać tajemnice związane z losami bohaterów, którzy posiadają mocną i słabą stronę charakterów.

Kiedy rozpoczęłam czytać tę książkę pt. '' Anioł Coltona'' pomyślałam, że to może być, jak dla mnie bardzo dobra książka, gdyż pojawia się ten element, który ja cenię sobie najbardziej, kiedy autor podejmuje pisać o największym dla niego wyzwaniu, ale czy mu sprosta bądź też nie. Tu pojawia się największa zagadka, która trzyma w napięciu do samego końca.

Dla mnie największą jednak zagadką byli i nadal są główni bohaterowie, gdyż to oni mieli wiele doświadczeń, ale w środku tych wspólnych przeżytych wydarzeń, które miały miejsce nieco wcześniej nie potrafili się tak naprawdę potem odnaleźć.

Mogłabym z łatwością dokonać analizy z zachowań Coltona i Lexie, gdyż pomimo wszystko polubiłam ich ze względu na to, że mają w sobie to coś, co jest takie nieuniknione, a jednak czyni ich niedostępnymi dla siebie samych z punktu widzenia obserwacji.

Początkowo, gdy rozpoczęłam, czytać rozdział pierwszy stwierdziłam, że Colton będzie skomplikowanym bohaterem do rozgryzienia i tak naprawdę trudno wyrobić sobie o nim opinie.

Z jednej strony rozumiem Coltona, a z drugiej strony pokazuje się on z wielu obliczy, ale podoba mi się w nim, że ma uczucia do córki, walczy dzielnie ze swoimi słabościami, ale czy je pokona, należy go dobrze poznać.

Lexi polubiłam za to, że była sobą w każdej przedstawianej przez autorkę sytuacji, nie udawała, nie brakowało jej komunikatywności, sprytu, odwagi, którą tak lubię u bohaterów oraz determinację w dążeniu do upragnionego celu.

Podoba mi się to w tej oto książce, że mogę do niej ponownie powrócić, gdyż nie miałam wcześniej okazji czytać 2 książek z cyklu: Sinners & Reapers (tom 1, 2), a przyznam, że podoba mi się w niej to, że zaciekawiła mnie ona tematyką, toczoną w niej akcją oraz przedstawionymi sytuacjami z życia codziennego.

Twórczość Pani Agnieszki Siepielskiej powoduje to, że wzbudza ona zainteresowanie ze względu na ciekawą konstrukcję w opisanej w tej serii treści cyklu: Sinners & Reapers wokół toczących się wydarzeń oraz w budowie każdego z bohaterów twardych charakterów, który wzbudza czasami lęk, bywający nie zawsze do zaakceptowania.

Książka ta składa się z 36 rozdziałów, została ładnie wydana, posiada ładną okładkę.

''Książkę otrzymałam z Klubu Recenzenta serwisu na kanapie.pl''.

Warto przeczytać tę książkę.

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-07-13, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Lubicie książki z wątkiem MC ? Pełne samców alfa, motorów i namiętności ? Wiem, że mają wielu fanów ale ... To moje kolejne podejście, kolejna chwalona autorka i dochodzę do wniosku, że to jednak nie dla mnie . Każdy lubi co innego . Nie mówię Wam , że ta książka jest zła, tylko po prostu ten typ nie jest moim typem.

Co do samej książki tak neutralnie podchodząc - styl autorki jest bardzo dobry. Mimo wszystko płynnie przez nią przeszłam, fajnie się czytało, przystępnym językiem. Książka jest podzielona na rozdziały z perspektywy nie tylko dwójki głównych bohaterów ale też innych i to mi trochę przeszkadzało, bo momentami te dodatkowe osoby nie wnosiły nic istotnego.

Podobała mi się główna bohaterka , Lexi. Przeszła nie mało, pozostała jej trauma, poważna i uzasadniona. Ale dała radę i stanęła na nogi. Jest konkretna, wie czego chce ale ma też swój honor .
Z kolei Colton ... Dawno żaden bohater mnie tak nie irytował . Niestabilny emocjonalnie to delikatne określenie. Chyba nawet kobieta podczas okresu nie jest tak niezdecydowana jak on...
Chirurg, który właśnie w podejrzanych okolicznościach stracił pracę. W klubie robi wręcz za rzeźnika, speca od torturowania zakładników i dokonywania krwawych egzekucji. Ale w relacjach z Lexi sam nie wie czego chce . Niby chce żeby była jego ale na początku ciągle jej karze trzymać się od siebie z daleka , a jednocześnie sam się za nią włóczy. Później jednak postanawia z nią być żeby za chwilę ją zostawić. Uznaje ją za matkę swojej córki , następnie rzuca jej w twarz ,że jest to tylko jego dziecko. Niby ją chroni , ale jak cały klub jest bardzo zagrożony , zamiast być w stanie gotowości to chla jak świnia. No brak słów...

Jak już w końcu podejmuje decyzję i postanawia być z Lexi, jego oświadczyny ... No były jedyne w swoim rodzaju :) ale mimo to brakowało mi chemii , ognia między bohaterami.

Z kolei świetny był wątek handlu organami. Nie mało przechodzą bohaterowie w tym tomie, nie brakuje zagrożenia, strachu, emocji , żalu... Autorka dość ciekawie to skonstruowała i dzięki temu chyba właśnie , udało mi się wciągnąć w te historię.

Tak, że ogólnie książka ma zapewne coś do zaoferowania, ma zalety. Osoby lubiące MC pewnie się w niej odnajdą. Dla każdego to co lubi :)

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-07-11,

😇😇😇Recenzja przedpremierowa😈😈😈

Premiera 14.07.2021 r

"Anioł Coltona" - Agnieszka Siepielska

Historia o motocyklistach, niegrzecznych chłopcach i miłości która potrafi naprawić lub złamać.

Lexi, kobieta która przeżyła koszmar, coś co mocno odbiło się na jej psychice i coś co nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Ale oprócz tego jest niebywale silna, żyje dalej, bo ma dla kogo. Walczy ze słabościami, raz jej wychodzi lepiej a raz gorzej.
W ciągu całej historii zmienia się, staje się jeszcze bardziej odważniejsza i pewniejsza siebie. Kiedy wie, że o kogoś warto walczyć to robi to bez zastanowienia. Udowadnia, że kobieta też może walczyć o faceta i to wcale nie jest ujmą tylko wyrazem wielkiej siły i determinacji.

Colton, zimny i bezduszny chirurg a także motocyklista. Jego ciemna i pokryta mrokiem strona jest straszna i przerażająca. Można powiedzieć, że jest mocno nienormalny.
Oprócz tego dla swojej rodziny jest w stanie do poświęceń. Jest bardzo lojalny i stoi murem za tych których kocha. Opiekuńczy i troskliwy ale przy tym czasami bardzo głupi i narwany.
Pragnie kogoś, chce być blisko ale zarazem nie chce, wynika to z pewnych sytuacji. Potrafi także przyznać się do błędu i szczerze przeprosić.

Relacja która ich połączyła jest mocno wzburzona. Chcą siebie nawzajem a za razem nie chcą. Powinni się trzymać od siebie z daleka ale nie potrafią.
Miłość w ich przypadku raz ich naprawia a raz łamie. Ale to uczucie które ich połączyła jest szczere i bezinteresowne.

To jest moje pierwsze spotkanie z autorką i bardzo mi się spodobało. Styl na lekki i przyjemny. Chociaż czasami zbyt duża ilość przekleństw była dla mnie męcząca. Wiem, że tacy mężczyźni jak oni, bluźnią na okrągło ale w tej historii jakoś mnie to irytowało.

W książce znajdziecie m.in dużo akcji, która nie raz zmrozi krew w żyłach i spowoduje ciarki, będzie także śmiech, głównie dzieci powodują uśmiech. Niestety będą też drastyczne i przykre sceny, przez które będzie trochę łez.
Były chwile które szokowały i nie byłam w stanie ich siebie wyobrazić.

Pięknie jest także opisana ich rodzina. Cały klub to jedna wielka szczęśliwo-gorzka rodzina. Są w stanie skoczyć za sobą w ogień.
Każdy dba o każdego.
Książkę czytało się bardzo szybko i przyjemnie. Nie znam wcześniejszych części ale po tej już wiem, że będę musiała się z nimi koniecznie zapoznać.
Jeśli lubicie wątek bardzo niegrzecznych chłopców, to w tej pozycji odnajdziecie to czego szukacie. Będzie akcja, rodzina a przede wszystkim miłość.
Miłość która w tym poprawnym świecie jest czymś na co warto czekać.
9/10😇

Z pewnością nie jest to lektura dla tych, którzy oczekują lirycznej, romantycznej i spokojne historii. "Anioł Coltona" do nich nie należy. To bardzo mocna, zawiła, z wieloma niebezpiecznymi wątkami opowieść, mroczna i nieprzewidywalna. Fabuła wciąga od początku i z każdym kolejnym epizodem dostarcza niesamowitych emocji.

Pani Agnieszka Siepielska ma świetny styl, który sprawia, że całkowicie wnikamy w brutalny świat twardych zasad i niebezpiecznych facetów. Doskonale oddała nastrój panujący w świecie motocyklowego gangu pozwalając poczuć ich gniew, charyzmę a nawet bezwzględność, gdy trzeba podjąć zdecydowane działania w imię obrony kogoś z członków klubu. Postacie są bardzo ekspresyjne, wyraziste, z mocnymi charakterami, nawet kobiety w tym świecie nie są słabe i bezbronne.

Jeżeli lubicie mocne wrażenia, to polecam!

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/08/849-dziedziczka-z-moczarowisk-czesc-ii.html

Avatar użytkownika - justynazniszczol
justynazniszczol
Przeczytane:2021-08-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Jak to jest możliwe, że trafiłam na Agnieszkę Siepielską dopiero przy trzeciej części Sinners&Reapers? To wielkie przeoczenie, bo po przeczytaniu ,,Anioła Coltona" wnoszę, że ta seria musi być świetna.

Sinners&Reapers to uwspółcześniona wersja drużyny Robin Hooda, niekoniecznie legalny sposób działania, ale w dobrej wierze, by lokalnej społeczności zapewnić bezpieczeństwo. Panowie działają w imię zasady, że cel uświęca środki.

Wcześniejsze części opowiedziały historię innych członków klan S&R, a ta część skupia się na Coltonie, lekarzu, chirurgu, który zostaje zwolniony ze szpitala, i odchodzi z przytupem naciskając  na odcisk swojemu dotychczasowemu szefowi, który od tego momentu staje się jego śmiertelnym wrogiem.

Na drodze Coltona po raz kolejny pojawia się Lexi, młoda dziewczyna, o anielskiej urodzie, która doświadczyła w swoim życiu wiele przemocy, przez co jest niezwykle nieśmiała i bojaźliwa, zupełne przeciwieństwo kobiet Sinnersów. Mimo to Colton to właśnie z Lexi chciałby się związać na stałe, ale doskonale wie, że może jej przysporzyć tylko cierpienia. Po ogromnej tragedii która dotyka S&R, Colton postanawia odpuścić sobie związek z Lexi.

Ileż tu było emocji, łez, smutku, żalu, a na końcu jednak trochę radości, nadziei i sporą dawkę miłości. Agnieszka Siepielska napisała książkę naprawdę, która od początku do końca jest nieprzewidywalna i trzyma w napięciu. Świetnie spędziłam z nią czas, dlatego wrócę do poprzednich dwóch część, bo jestem szalenie ciekawa jak to wszystko się zaczęło.

A playlista na końcu to wisienka na torcie?

Czekam na kolejną część niecierpliwie.

,,ANIOŁ COLTONA"

Agnieszka Siepielska Wydawnictwo Muza Wydawnictwo Akurat

Czy lubicie powieści o motocyklowych braciach? Dzisiaj przychodzę do was z recenzją najnowszej powieści Agnieszki Siepielskiej ,,Anioł Coltona". Jest to trzeci tom z cyklu ,,Sinners & Reapers". Książka napisana jest nie tylko dla kobiet. Książkę skwalifikowałabym jako obyczajową z wątkami miłosnymi i erotycznymi.

Colton - to bardzo dobry chirurg. Niestety coś poszło nie tak i zostaje zwolniony przez swojego szefa Owena. Na odchodnym uprawia seks z jego żoną. Wszystko słyszy Owen i poprzysięga zemstę. Czy coś grozi Coltonowi? Colton ma dwa oblicza. Pierwsze już znacie. Drugie jest bardzo mroczne. Pracuje dla gangu - mafii. Wykonuje czarną robotę. Lubi się znęcać nad zdrajcami klubu oraz nad jego wrogami. Czy jest szczęśliwy? Wydaje mi się, że nie. Ma wspaniałą córeczkę. Jest zakochany w pewnej dziewczynie. Tylko czy taki człowiek jak on potrafi kochać?
Lexi - to nasza druga główna bohaterka. Życie ją mocno doświadczyło. O tym możecie przeczytać w tej powieści. Również jest zakochana w Coltonie. Tylko czy to uczucie może przetrwać? Czy życie obok gangstera jest bezpieczne? Może to jest prawdziwa miłość. Czas pokaże, co z tego wyniknie.

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Agnieszki Siepielskiej. I już wiem, że nie ostatnie. Muszę nadrobić poprzednie dwa tomy. Jestem zadowolona z tej powieści.
Historia opisana w ,,Anioł Coltona" szybko się czyta. Wciągająca fabuła. Akcja goni akcję. Barwni bohaterowie. Zabawne sceny. Nie ma czasu na nudę. Znajdziecie tutaj również gangsterskie porachunki. Uwielbiam to.
Drżałam o życie Lexi, jej sióstr i Coltona. Często byłam przerażona. Znalazłam tutaj mnóstwo zwrotów akcji. Cięty język i gorące sceny sprawiają, że ta powieść przeznaczona jest tylko dla dorosłych czytelników.
Jeżeli uwielbiacie motory, szybką jazdę, ostre porachunki, gorące dziewczyny, przystojnych mężczyzn i niezapomniane sceny to dobrze trafiliście.

Z czystym sercem polecam wam powieść ,,Anioł Coltona".
Na koniec zostawiam was z pytaniem: Kim jest tytułowy anioł? Odpowiedź oczywiście znajdziecie w książce.

Przepiękna historia, która wzbudza wiele emocji. Nie można przejść obok niej obojętnie.
Zachęcam do jej przeczytania.

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-07-19, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Życie Coltona kręciło się wokół klubu, imprez i chętnych panienek. Wszystko zmieniło się w chwili, kiedy ją ujrzał: blada cera, wychudzona sylwetka i twarz anioła… Zniewolona dziewczyna spędziła dwa długie lata w piwnicy na tyłach starej opuszczonej chaty. Musiała przejść przez piekło, ale teraz liczyło się już tylko to, że przetrwała.

I choć Lexi chciała odzyskać równowagę po ciężkich przeżyciach u jego boku, to Colton doskonale zdawał sobie sprawę, że związek z kimś takim jak on mógłby ją doszczętnie zniszczyć. Musiał odejść. Zwłaszcza że wraz z braćmi z Sinners & Reapers będzie musiał rozwikłać zagadkę zaginięć, do jakich dochodzi w okolicy…

Obecność ukochanej kobiety w centrum gangsterskiego światka, w którym nawet ludzkie życie ma konkretną cenę, nie mogłaby się dobrze skończyć. Dla żadnego z nich... Mimo to Colton nie ma zamiaru zrezygnować z ukochanej kobiety.

"Anioł Coltona" to trzeci tom cyklu Sinners & Reapers, w którym autorka ponownie zabiera nas w świat motocyklowego klubu.

Poznajemy bliżej kolejnego z twardzieli, pewnego siebie Coltona. Pokochałam go w dwóch wcześniejszych tomach. Miał praktycznie same pozytywne cechy, teraz na jego wizerunku zaczęłam dostrzegać małe rysy. Otacza go pewien rodzaj mroku, zemsta, ale mimo to, to wciąż dobry i uczuciowy facet. Tym bardziej więc jego postać jest dla mnie do przyjęcia.

Z kolei Lexi to dziewczyna, która przeszła piekło, ale próbuje się otrząsnąć, wyzbyć lęków, stanąć na nogi. Obserwując jej metamorfozę, mogę śmiało powiedzieć, że to jedna z tych bohaterek, z których można brać siłę do dalszego mierzenia się z życiem.

"Pieprzona księżniczka. Anioł mający w sobie podstępną diablicę."

Czy tak jak bohaterki poprzednich części, tak i Lexi okręci sobie Coltona wokół palca? Czy tak jak one, stanie się dla Coltona słodkim utrapieniem? O tym musicie przekonać się już sami. Od siebie dodam, że ogromnie polubiłam tę parę. Ich wzajemne przepychanki, przyciąganie, odpychanie, zabawa w kotka i myszkę... to naprawdę świetnie się czytało. Gdy doszło do wzruszających wyznań, smutku zwakającego z nóg, niebezpiecznych sytuacji, strzelaniny, moje serce biło nierównym rytmem. Z niepokojem śledziłam co wydarzy się w następnej scenie i jak to wszystko się zakończy.

"Nikt z nas tutaj nie jest normalny. Wszyscy popełniamy błędy i przyszło nam żyć w tak popieprzonym świecie. Ale bez względu na to, jak nienormalni jesteśmy, dla każdego z nas liczy się tylko jedna kobieta. Zawsze."

Agnieszka Siepielska doskonale weszła w głowy swoich bohaterów, ukazując nam ich myśli, problemy, popełniane błędy, słabości i wątpliwości. Książka nie byłaby tak fajna bez postaci z poprzednich części. Mamy możliwość sprawdzić co u nich słychać, czy w międzyczasie się nie pozabijali...

Autorka świetnie przedstawiła więź, jaka łączy Coltona z pozostałymi członkami klubu motocyklowego. Gotowi są skoczyć za sobą w ogień, ale i jeden drugiego postawić do pionu strzelając mu z tzw. przysłowiowego liścia.

Autorka posiada lekkie pióro, potrafi odpowiednio wyważyć opisy, dołożyć sporą ilość humoru, a przede wszystkim sprawić, że dzięki żywym, skrzącym dialogom jesteśmy jeszcze bliżej bohaterów.

"Anioł Coltona" to pełna emocji powieść o gangsterskim świecie, do którego wkrada się miłość i Anioł, o którego warto zawalczyć. Demony przeszłości, trudne relacje matka-syn, lojalność, maska pozorów - ta historia ma wiele twarzy. Szalony doktorek czeka, byście go poznali!

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2021-07-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Co łączy tę książkę z poprzednimi tomami? Uroczy, dobry Colton, który zawsze służył radą, pomocą i wsparciem wszystkim kobietom. Byliśmy już jednak świadkami gdy zawiódł tę najważniejszą- swojego anioła. Ale jaki tak naprawdę jest Colton i z czym przyszło mu się mierzyć w życiu dowiemy się dopiero przy lekturze tej części, której premiera już za rogiem!
To historia, która zdecydowanie Was porwie. Moim zdaniem to najlepsza książka opowiadająca o klubie motocyklowym napisana przez polską Autorkę. Mamy tutaj świetnie ukazaną braterską więź między mężczyznami. I choć czasem muszą dać sobie po pysku to nie zawahają się poświęcić swojego życia. Jest szalona miłość. Jedyna w swoim rodzaju, silna, zwalająca z nóg z prędkością huraganu. I choć ten żywioł będzie niszczył także głównych zainteresowanych (oraz nerwy czytelnika!), to udowodni też, że prawdziwe uczucie przetrwa wszystko. Dostaniemy także akcję, która przyspieszy Wasze bicie serca i przyprawi o dreszcze. I mimo, że to historia o silnych, siejących postrach facetach, to nie zabraknie w niej momentów smutku tak rozdzierającego, że doprowadzi Was do łez.
Zastanawiam się teraz czy Colton jako bohater mnie zawiódł. Bo to on zawsze był głosem rozsądku w sprawach damsko-męskich w klubie, ba! on te "pieprzone utrapienia" rozumiał najlepiej. Jednak wtedy nie był głównym aktorem w teatrze uczuć, a jedynie, co najwyżej, statystą. Więc nie, on nie zawodzi, choć wielokrotnie miałam ochotę go rozszarpać by się otrząsnął. W tym tomie jednak będziemy musieli odbyć z nim długą i wyczerpującą podróż, zanim zrozumie, że nie tylko Lily jest jego światłem w mroku. I nie da się ochronić bliskich przed całym złem tego świata.
Lexi to dziewczyna, która przeżyła piekło, mimo to nie straciła nadziei. Udowodniła swoją ogromną siłę i wolę życia poprzez pokonanie swoich lęków, powrót do życia, znalezienie celu i zajęcia. To zdecydowanie jedna z takich postaci, która rozkwita na naszych oczach wraz z kolejno przerzucanymi stronami, a na koniec jesteśmy z niej dumni. I choć nie ma charakteru Nikki ani ogromnego serca jak Chloe to jest wyjątkowa i nie da się jej nie polubić.
Nie wahajcie się i jeśli choć odrobinę lubicie tego typu klimaty w romansach to śmiało sięgajcie po historię Coltona. Bo ta przejażdżka z Sinners&Reapers będzie wyjątkowa, pochłonie Was całkowicie, zdecydowanie zapadnie w pamięć i zapewni wiele wrażeń. Gratuluję Autorce świetnej historii, dziękuję za chociaż te kilka chwil z Antoniem! i nie pozostaje nic innego jak wyglądać kolejnej części...

Pętla kłamstw
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Pętla kłamstw

Można błądzić, ale nie należy oszukiwać samego siebie. Twoje życie będzie wyglądać jak ta szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć...

Antonio
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Antonio

Autorka bestsellerowego Rhysa powraca z drugim tomem mafijnej serii! Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu, jakie zafundował jej narzeczony...