Arrow's Hell

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-09-02
Kategoria: Romans

Anna jest siostrą Rake’a – członka klubu motocyklowego. Ten fakt sprawia, że życie uczuciowe dziewczyny jest bardzo skomplikowane. Brat na każdym kroku jej pilnuje. Dla mężczyzn z klubu jest zakazana. Jeżeli któryś z nich się do niej zbliży, może mieć poważne problemy.
Gdy Arrow – kumpel Rake’a – wpada jej w oko, Anna nie potrafi przestać o nim myśleć. Pragnie, żeby znowu się uśmiechał. Kiedyś stracił kogoś bliskiego i teraz jest tylko wrakiem człowieka.
Arrow wydaje się obojętny na jej wdzięki. Jednak prawda może być zupełnie inna. Anna nie wie, że on od dawna jej się przygląda…

Kup książkę Arrow's Hell

Opinie o książce - Arrow's Hell

Arrow's Hell druga część cyklu Wind Dragons MC i również "smaczna" jak pierwsza część.

"Im głębiej żłobi nas cierpienie, tym więcej radości może pomieścić serce."

Anna i Rake są rodzeństwem, które nie miało łatwego dzieciństwa, przez które brat stał się nadopiekuńczy. Anna jest pyska i twarda, tak samo jak w pierwszej części główna bohaterka zostaje wrzucona w świat motocyklistów, z tą jednak różnicą że w jednym się zakochuje. Motocykliści nie tylko są mroczni, ale też posiadają swoja przeszłość, która niektórym przysłania widok na przyszłość.

Ta część wydaje się bardziej mroczna, więcej się dzieje, jest dużo zwrotów akcji. I choć w jakimś stopniu jest przewidywalna, to jest to doskonały odpoczynek dla umysłu, ale też dobry sposób na bicie szybciej serducha.

Avatar użytkownika - patrycjawasiak
patrycjawasiak
Przeczytane:2021-03-29, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - OKsiazkami
OKsiazkami
Przeczytane:2021-02-24, Ocena: 3, Przeczytałam,

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak cudownie było wrócić znowu do Wind Dragons! „Arrow’s hell” to drugi tom serii, i zdecydowanie podobał mi się bardziej niż poprzedni, przede wszystkim dlatego, że wywołał we mnie więcej emocji.

Uwielbiam to, że Chantal Fernando kreuje twarde, konkretne bohaterki, a nie takie, które po kilku rozdziałach stają się potulne jak baranki i przechodzą niewyobrażalną transformację. Zarówno ich mocne strony, jak i słabości sprawiają, że pragniemy się dowiedzieć o nich więcej, ale co ważniejsze, tak kobiety jak i mężczyźni są na tyle wiarygodni, że mamy wrażenie, jakby to było coś więcej niż jedynie fikcja literacka. Dzięki temu, „Arrow’s hell” od początku do końca jest intensywna i pełna napięcia, bo tak naprawdę nie sposób przewidzieć, co się może wydarzyć.

Mało kto potrafi tak idealnie połączyć humor i emocje, jak Chantal Fernando. Doświadczenia z przeszłości, ich wpływ na to, jakim człowiekiem stał się Arrow i decyzje jakie przez to podejmuje, wywołują smutek i momentami nawet niezrozumienie. A jednak w tym wszystkim znajdziemy mnóstwo sytuacji, które rozbawią nas do łez, wciągając nas jeszcze bardziej w tę historię, i sprawiając, że jest to naprawdę świetna ucieczka od rzeczywistości.

„Arrow’s hell” to nie ckliwa, banalna historia miłosna. To opowieść o lojalności, zaufaniu, nadziei i odkupieniu. Nie jest przesiąknięta desperackim napięciem, nadmiernym niebezpieczeństwem, czy bolesnymi, łamiącymi serce chwilami. Nie sprawia, że po jej zakończeniu jesteśmy emocjonalnie wyczerpani, albo znajdujemy w niej przesadnie słodkie momenty. I właśnie dlatego jest taka dobra! Zawiera w sobie idealną mieszankę, którą niezwykle trudno znaleźć, a która sprawia, że czytanie jest wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że skusicie się na tę książkę, bo naprawdę warto!

"Miłość nie zawsze wystarcza." I jest bardzo skomplikowana. Przekonał się o tym Arrow, który od 5 lat skazuje się na pokutowanie za śmierć Mary. Czuje się winny i nie może sobie z tym poradzić. Unika kobiet jak ognia, szuka zapomnienia w alkoholu. Nie ma w jego życiu miejsca dla Anny, siostry Rake`a. A ona ewidentnie czuje do niego coś więcej niż zwykłą sympatię.. "Kiedy trafisz na właściwą kobietę, stanie się kimś więcej, niż będziesz w stanie ogarnąć." I to ewidentnie czeka na wszystkich niegrzecznych bikerów. Ale na razie mamy historię Arrow`a, który w swoim mniemaniu jest niegodny kolejnej kobiety. Czy mnie denerwował? I to jak! Ale z drugiej strony go rozumiałam. Był kryminalistą, nie prowadził życia jak święty, dodatkowo uważał, że może sprowadzić na swoją ukochaną kłopoty. Bo przecież Anna to doktorantka, mądra i wykształcona, młoda dziewczyna, której udało się przetrwać kiepskie dzieciństwo i znakomicie sobie radzi- zdecydowanie nie potrzebuje u swego boku kogoś takiego jak Arrow. Ale w życiu już tak jest, że to czego się chce, a co powinno zrobić, to zazwyczaj dwie zupełnie odrębne rzeczy. A Anna to niezła sztuka- wygadana, nie boi się wygłaszać swoich opinii i nie daje sobą pomiatać. Ale ma też z tyłu głowy, że nigdy nie będzie tak dobra jak Mary i właściwie wszystkie ich problemy sprowadzają się właśnie do tej zmarłej dziewczyny. Cieszyła mnie powolna zmiana Arrow`a, podobnie jak coraz większe wkraczanie Anny w życie klubu i cieszyło mnie to, że Mary nie została zapomniana. To ważne by pamiętać, że każda miłość jest inna, a to, że udaje się komuś pokochać po śmierci bliskiej osoby wcale nie deprymuje mocy poprzedniej miłości. I autorka nam to jak najbardziej pokazała. Jednak pomimo wszystkiego co wyżej moją ulubioną postacią tej książki jest..... (wiem, że się tego nie spodziewacie :D)..... Talon! Gość jest naprawdę fantastyczny i też ma swój kawałek podłogi w tej serii- mam nadzieję, że Wydawnictwo zdecyduje się na wydanie i jego historii bo jest świetna :P Tak czy inaczej polecam Wam całą serię, nie da się nie kochać całej ekipy tego MC, nie znajdziecie tu przesady, wszystko opowiedziane jest ze smakiem i pomysłem, a każdy tom jest lepszy od poprzedniego ;-)

Dragon's Lair
Chantal Fernando0
Okładka ksiązki - Dragon

Pierwszy tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Faye zna Deksa od najmłodszych lat. Był jej sąsiadem i troszczył...

Tracker's End
Chantal Fernando0
Okładka ksiązki - Tracker

Trzeci tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Lana, dzięki swojej przyjaciółce Annie, poznaje świat...

Im głębiej żłobi nas cierpienie, tym więcej radości może pomieścić serce.

Dom marionetek
Natasza Socha