Arszenik i stare obrazy

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366966079
Liczba stron: 304

Tom 1 cyklu Jacek Przypadek

Ocena: 5 (2 głosów)

Przypadek chodzi po ludziach, czyli komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!

Jacek Przypadek dobiega trzydziestki, codziennie rozmawia ze zdjęciem zaginionej dawno temu w Himalajach narzeczonej, od ośmiu lat przygotowuje się do startu w maratonie, nie ma konkretnych planów na życie i cieszy się z tego, że nie musi ich robić. Do czasu... Pewnego dnia prosi go o pomoc ulubiona sąsiadka, pani Irmina Bamber, której skradziono obrazy. Po ich odzyskaniu bohaterowi udaje się również odszukać zaginioną kolekcję znaczków oraz udowodnić znanemu autorowi, że ukradł swoją najnowszą komedię niejakiemu Fredrze. Tak, nieco przypadkiem, zaczyna się detektywistyczna kariera Jacka Przypadka.

Nasz genialny detektyw łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House'a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.  

,,Arszenik i stare obrazy" otwiera cykl doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Tagi: kryminał komedia kryminalna

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Arszenik i stare obrazy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Arszenik i stare obrazy

Avatar użytkownika - Grzegorz74
Grzegorz74
Przeczytane:2021-09-28, Ocena: 5, Przeczytałem, 2021, 52 książki 2021,

W kamienicy Jacka Przypadka dochodzi do kradzieży cennych obrazów. Sąsiadka, którą okradziono, Pani Irmina, prosi Jacka o przysługę i pomoc w rozwikłaniu zagadki. Od tego zaczyna się przygoda Jacka w byciu detektywem. Pani Irmina zna wiele osób i rozsiewa wici o sprytnym  i skutecznym detektywie, co sprawia, że Jacek ma wkrótce nowych klientów. 

Inteligentna i zabawna książka. Polecam.

Link do opinii
Inne książki autora
Pan Przypadek i fioletowoskórzy
Jacek Getner0
Okładka ksiązki - Pan Przypadek i fioletowoskórzy

„Pan Przypadek i fioletowoskórzy” to czwarty tom przygód rodzimego detektywa geniusza. Tytułowy bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk,...

Pan Przypadek i Kobietony
Jacek Getner0
Okładka ksiązki - Pan Przypadek i Kobietony

"Pan Przypadek i kobietony" to szósty tom przygód rodzimego detektywa geniusza. Tytułowy bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk, bardziej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy