As wywiadu

Najnowsza powieść akcji autora bestsellerów ,,New York Timesa" okrzykniętego Mistrzem Sensacji (BookReporter.com) i Najlepszym Twórcą Thrillerów (,,Suspense Magazine").

,,W Asie wywiadu Scot Harvath wykazuje się niespotykaną dotąd przebiegłością, determinacją i zabójczą bezwzględnością. Typowe dla Brada Thora zawrotne tempo, dramatyczne zwroty akcji i porywająca narracja, to cechy tego najdoskonalszego thrillera, jaki wyszedł spod jego pióra. Jeżeli nie zetknęliście się jeszcze z twórczością żadnego z ,,ulubionych pisarzy Amerykanów" (według radia KTTX), powieść Brada Thora będzie idealnym wyborem na początek".

,,Nawiązujący do aktualnych wydarzeń, żywiołowy i pełen akcji, której wystarczyłoby na dwie powieści, As wywiadu jest lekturą obowiązkową i najbardziej porywającym thrillerem w kultowym dorobku Brada Thora". TheRealBookSpy.com

Na terenie całej Europy dochodzi do serii tajemniczych zamachów, których ofiarą padają dyplomaci. Sposób działania sprawców przypomina akcje Czerwonych Brygad i Frakcji Czerwonej Armii sprzed pół wieku i wydaje się, że terroryści mają ten sam cel. Jednak w mrocznym świecie międzynarodowego szpiegostwa pozory zawsze są mylące.

Wojna wisi na włosku i jedna z najniebezpieczniejszych agencji wywiadowczych świata przygotowuje grunt dla przyszłych batalii. Obniżając morale przeciwnika, może odnieść zwycięstwo, zanim jeszcze rozpocznie się walka. Na swojej drodze napotyka tylko jedną przeszkodę.

Scot Harvath wraz ze swoim zespołem wyrusza do Europy, żeby wypełnić misję o krytycznym znaczeniu - przy użyciu wszelkich możliwych środków musi zapobiec uwikłaniu Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników z NATO w konflikt zbrojny. Do akcji wkraczają też polscy agenci.

Nie mogąc liczyć na pomoc swojego mentora, Harvath musi przyjąć dodatkową funkcję, której zawsze unikał i do której nigdy nie czuł się należycie przygotowany. Czy najtrudniejsza z jego operacji, która może zadecydować o losach świata, zakończy się powodzeniem?

Informacje dodatkowe o As wywiadu:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2019-11-20
Tytuł oryginału: Spymaster

Tagi: bóg Thrillery szpiegowskie

Kup książkę As wywiadu

As wywiadu - opinie o książce

Zanim wybuchnie świat
Brad Thor0
Okładka ksiązki - Zanim wybuchnie świat

Tuż po tym, jak w tajemniczy sposób ginie agent CIA, ujawnia się jego główna informatorka z budzącym osłupienie i grozę wyznaniem. Jest tylko jeden problem...

Żadnych zasad
Brad Thor0
Okładka ksiązki - Żadnych zasad

Sensacyjny majstersztyk, który nie zwalnia tempa ani na chwilę! Tajna agencja o niszczycielskich zapędach, której członkowie uchodzą za...