Atelier spiczastych kapeluszy #8

Po przygodzie w Wielkim Audytorium Koko wraz z przyjaciółkami wraca do atelier. Na miejscu czeka na nie Tartar, wnuk właściciela sklepu z przyborami magicznymi. Przybył, by prosić dziewczęta o pomoc w prowadzeniu stoiska podczas Festynu Srebrnej Nocy - magicznego święta, na które przybywają czarodzieje z całego świata.

Przygotowania ruszają pełną parą, a kiedy Koko razem z Tartarem odwiedza Karn, ponownie spotyka chłopca, któremu kiedyś uratowała życie. Czy można zignorować raz dostrzeżone cierpienie?

Informacje dodatkowe o Atelier spiczastych kapeluszy #8:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
Tłumaczenie: Tomasz Molski

Kup książkę Atelier spiczastych kapeluszy #8

Atelier spiczastych kapeluszy #8 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-09-24, Ocena: 4, Przeczytałem,

MAGICZNY FESTYN

,,Atelier spiczastych kapeluszy" to seria, która z miejsca kupiła serca czytelników i zachwyciła ich na wielu polach. I chociaż nie jest serią idealną, zachwyca nadal, z tomu na tom coraz bardziej wciągając w swój niesamowity świat i przygody. A przede wszystkim jak genialną oferuje szatę graficzną!

Koko i jej przyjaciółki powracają wreszcie do atelier. Jednak czy po wydarzeniach w Wielkim Audytorium będą miały trochę spokoju? Nic bardziej mylnego, bo oto Tartar chce ich pomocy w prowadzeniu stosika podczas Festynu Srebrnej Nocy. A jest to nie lada okazja, bo na święto to zjawią się czarodzieje z całego świata! Jak potoczy się Festyn? I co czeka na nim naszych bohaterów?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 5, Przeczytałem,
Atelier spiczastych kapeluszy #4
Kamome Shirahama0
Okładka ksiązki - Atelier spiczastych kapeluszy #4

Koko wraz z pozostałymi uczennicami Qifreya zmierza do Wężowej Groty, gdzie Agata ma podejść do drugiego testu kompetencji czarodziejskich. Młoda adeptka...

Atelier spiczastych kapeluszy #2
Kamome Shirahama0
Okładka ksiązki - Atelier spiczastych kapeluszy #2

Do niedawna Koko żyła w przekonaniu, że czarodziejami mogą zostać jedynie ci, którzy posiadają ku temu wrodzone predyspozycje. Ale wszystko zmieniło...