Atlas świata dla dzieci

"Atlas świata dla dzieci" to wyjątkowa książka edukacyjna prezentująca najważniejsze informacje o kontynentach oraz liczne ciekawostki o zabytkach i przyrodzie. Każdy z sześciu kontynentów przedstawiony jest na dwóch mapach: fizycznej i politycznej, a towarzyszą mu liczne ciekawostki i quizy.

Informacje dodatkowe o Atlas świata dla dzieci:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2020-02-01
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: dla dzieci atlas świata edukacyjne

Kup książkę Atlas świata dla dzieci

Atlas świata dla dzieci - opinie o książce

Dzisiaj chciałam wam wspomnieć o Atlasie świata dla dzieci, który został bardzo ładnie wydany. Twarda oprawa, w środku mapy fizyczne, różne ciekawostki dotyczące każdego z kontynentu, a do tego quizy, w których może sprawdzić się każdy malec. To wszystko jest przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. W kolorowych ramkach znajdujemy wiele istotnych rzeczy dla danego kontynentu.

W atlasie przeczytamy o Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, Azji, Australii oraz Antarktydzie. Dowiemy się jakie mają powierzchnie, liczbę ludności, liczbę państw, a także wiele ciekawostek np. największe państwo, najmniejsze państwo, największe jezioro itp.

Myślę, że każde dziecko chętnie zajrzy do tego atlasu, aby wynieść z niego wiele istotnych i ciekawych informacji. Żywe kolory, ciekawe mapy, a do tego rysunki zachęcają by poświęcić mu odrobiny uwagi. To idealna książka dla dzieci.

"Atlas świata dla dzieci" to ciekawa pozycja na rynku wydawniczym, dzięki której dzieci mogą zapoznać się z kontynentami świata i wieloma ciekawostkami na ich temat.

Animal Man Omnibus
Okładka ksiązki - Animal Man Omnibus

Pierwsze polskie wydanie wszystkich przygód Animal Mana ze scenariuszami Granta Morrisona. Słynny dziś Szkot na początku swojej amerykańskiej kariery...

W poszukiwaniu ptaka czasu. Złodziej woli. Tom 5
Okładka ksiązki - W poszukiwaniu ptaka czasu. Złodziej woli. Tom 5

Piąta część bestsellerowej serii o przygodach młodego herosa Bragona i jego ukochanej księżniczki Mary. Podczas misji w dalekiej krainie Bragon wpada...