AutoCAD LT dla Windows 95

Niniejsza książka omawia AutoCAD LT dla Windows 95. Utrzymano w niej konwencję leksykonu-podręcznika, która uzyskała pozytywną ocenę bardzo wielu czytelników. Szczególną uwagę zwrócono na nowe możliwości wprowadzone w AutoCADzie dla Windows 95.

W książce omówiono działanie poszczególnych komend programu, dostępne opcje, sposób wprowadzania komend za pomocą menu oraz okien narzędziowych. Opis komend uzupełniony został uwagami praktycznymi. Komendy zostały zgrupowane tematycznie i zilustrowane bardzo licznymi rysunkami i przykładami. Na końcu książki zamieszczono skorowidz ogólny.

Książka przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców, zarówno początkujących (w szczególności z uwagi na liczne przykłady omawiające posługiwanie się programem "od zera") jak i zaawansowanych (z uwagi na ujęcie zagadnień w formie leksykonu).

Informacje dodatkowe o AutoCAD LT dla Windows 95:

AutoCAD LT dla Windows 95 - opinie o książce

AutoCAD 12 dla Windows
Andrzej Pikoń0
Okładka ksiązki - AutoCAD 12 dla Windows

Dla początkujących podręcznik, dla zaawansowanych leksykon. Książka zawiera: sposoby wykorzystania AutoCADa, nowe możliwości wersji 12 dla Windows...

Andrzej Pikoń0
Okładka ksiązki - AutoCAD 2005 i 2005 PL. Minisłowniczek poleceń: angielsko-polski i polsko-angielski

Książka "AutoCAD 2005 i 2005 PL. Minisłowniczek poleceń: angielsko-polski i polsko-angielski" jest niezbędną pozycją dla każdego użytkownika AutoCAD-a...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;