Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań

Czy Mama Rekin jest różowa, czy może zielona? Czy Rekinek jest żółty, czy pomarańczowy? I jak właściwie nazywają się kolory po angielsku? Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań to aż 48 stron różnorodnych zadań, dzięki którym twój maluch pozna kolory oceanu. To idealny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Dodatkowo w książce znajdziecie mnóstwo kolorowych naklejek z bohaterami popularnej piosenki. Du, du, du!

Informacje dodatkowe o Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań:

Baby Shark. Poznaję kolory. Księga zadań - opinie o książce

Avatar użytkownika - Bas1992
Bas1992
Przeczytane:2022-03-03, Chcę przeczytać,

Baby shark zadomowił sie u nas na stałe. Zarówna książka jak i księga zadań zachwyciły mojego synka. Piosenkę znaliśmy juz od bardzo dawno, także książka to było siluper zaskoczenie. A nauka kolorów to prawdziwa frajda! Polecamy dla każdego małego czytelnika.

Avatar użytkownika - AleksandraB
AleksandraB
Przeczytane:2022-01-13, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Bardzo polecam książkę :) Książeczka przyciąga nie tylko pięknymi i barwnymi obrazkami ale także różnorodnością zadań. Znajduje się między innymi: kolorowanie obrazka według wzoru, znajdowanie różnic między obrazkami, nauka kolorów po angielsku czy pisanie po śladzie. Dodatkowo dołączone są cztery strony kolorowych naklejek :) Bardzo fajna jest pierwsza strona, gdzie dziecko może podpisać książeczkę swoim imieniem :) Moja Julcia jest zauroczona księgą zadań. Bardzo lubi tego typu łamigłówki. Nawet młodszy syn miał możliwość wykonania zadań, z którymi bardzo dobrze sobie poradził (m.in. pokoloruj wg wzoru). Zapraszam na pełną recenzję na mojego bloga

Avatar użytkownika - magdzik091
magdzik091
Przeczytane:2021-10-24,

Poznaję kolory" to taki zeszyt ćwiczeń. Dzięki licznym zadaniom i łamigłówkom dziecko w przyjazny sposób uczy się kolorów, odwzorowywania i spostrzegawczości. Barwne ilustracje i znani bohaterowie zachecają maluszka do jeszcze większego zaangażowania. Do książeczki dołączony jest spory zestaw naklejek z uroczymi rekinami. Mój synek powoli zaczyna zapamiętywać kolory, rysować kredkami i tworzyć swoje pierwsze "arcydzieła". Ta książeczka sprawdza się u nas idealnie. Polecam!

Avatar użytkownika - rswiergiel94
rswiergiel94
Przeczytane:2021-10-21, Ocena: 6, Przeczytałem,

Bardzo fajna książka. Bogata grafika, cieszy oko, zarówno malucha, jak i dorosłego. Mnóstwo zadań do wykonania, cudowny pomysł z umieszczeniem naklejek. Polecam!

Baby Shark. Ryba z Nieba
Smart Study0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Ryba z Nieba

Pewnego dnia Rekinek spotyka w oceanie małą rybkę, która spadła z nieba i bardzo chciałaby wrócić do domu. Aby jej pomóc, musi poprosić...

Baby Shark. Przeciwieństwa
Smart Study0
Okładka ksiązki - Baby Shark. Przeciwieństwa

Wieloryb jest wieeeelki, a konik morski – malutki! "Baby Shark. Przeciwieństwa" to kartonowa książeczka, dzięki której twój maluch pozna wyrażenia...