Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego

Wydawnictwo: Smak Słowa
Data wydania: 2016-10-13

Nie ważne co robisz, bądź najlepszy. To mantra powtarzana przez Larssena w tej niesamowitej książce. Autor daje Ci przydatne narzędzia, żebyś stał się lepszą wersją siebie samego. Larssen pomaga Ci spojrzeć na życie z dystansu i tak pokierować swymi uczuciami, aby zacząć myśleć inaczej. Książka zmotywuje Cię do tego, aby przekraczać swoje granice i pokaże, że nie ma litości, jeśli chodzi o Twój własny rozwój.

Bez litości różni się od innych książek o samorozwoju. Opowiada ona wspaniałą historię o małym chłopcu, który był wiele lat ofiarą bullingu, wiecznym przegranym, a który jednak chciał czegoś więcej od życia i swojej przyszłości. Dzięki tej książce możesz uczestniczyć w podróży Larssena, podczas której stawał się coraz silniejszą i odnoszącą sukcesy osobą. Autor opowiada w niej, jak radzić sobie z kłopotami i pokazuje jak małe modyfikacje mogą zmienić Twoje życie.

"Wszyscy" w Norwegii kupili tę książkę. Biznesmeni, najlepsi sportowcy, studenci i sfrustrowane gospodynie domowe, ponieważ Larssen może pomóc im wszystkim. Wielu wielkich sportowców i biznesmenów używa jego metod dzięki, którym sięga po swoje cele i marzenia. Spotkasz niektórych z nich w tej książce, i również otrzymasz specyficzne rady i narzędzia, które pomogą Ci także to osiągnąć.

Poznaj metodę najbardziej fenomenalnego trenera mentalnego w Norwegii!

Zastanawiasz się, jak uwolnić swój potencjał i osiągać wyniki, których się po sobie nie spodziewasz? Trener mentalny Erik Bertrand Larssen sprawia, że rekiny biznesu, najlepsi norwescy sportowcy i zupełnie zwykli ludzie osiągają swoje cele, zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Jego metoda odnosi sukces, raz za razem.

Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach spadochronowych, ukończył także ekonomię. Uczestniczył w wielu misjach zagranicznych organizowanych pod egidą norweskich sił specjalnych. Ma również duże doświadczenie w biznesie. W 2010 roku założył firmę Bertrand AS i jest obecnie rozchwytywanym mówcą motywacyjnym.

Kup książkę Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego

Opinie o książce - Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego

Avatar użytkownika - Basia94
Basia94
Przeczytane:2018-04-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Ciekawa propozycja . Zawiera mnóstwo rad ale brakuje jej pewnej spójności. Niektóre elementy zupełnie nic nie wnoszą ponieważ są oczywiste,jednakże oceniam pozytywnie tą książkę.

Avatar użytkownika - AMJ1986
AMJ1986
Przeczytane:2017-06-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 35 książek 2017,
Hell week. Siedem dni, które odmienią Twoje życie
Erik Bertrand Larssen0
Okładka ksiązki - Hell week. Siedem dni, które odmienią Twoje życie

Daj z siebie wszystko przez jeden tydzień i odmień swoje życie na zawsze! Mijają dni. Tygodnie. Lata. Jeśli mamy szczęście, dane nam będzie przeżyć...

Tu i teraz. Chwytaj chwilę. To wszystko, co masz.
Erik Bertrand Larssen0
Okładka ksiązki - Tu i teraz. Chwytaj chwilę. To wszystko, co masz.

Wyobraź sobie, że jesteś zupełnie spokojny. Stres, rozkojarzenie, irytacja - zupełnie ich do siebie nie dopuszczasz. Twoje myśli są skupione wokół tego...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler