Biało-czerwone marzenia. Od rozbitego żyrandola do finałów Euro

Pierwsza książka dla najmłodszych czytelników o polskiej reprezentacji piłkarskiej i jej awansie do finałów Euro 2016. Mnóstwo barwnych historii, współczesne i dawne gwiazdy polskiego futbolu, największe sukcesy biało-czerwonych w bogato ilustrowanej opowieści.

W tej książce poznamy bohaterów, którzy wywalczyli awans na mistrzostwa Europy w 2016 roku. Dowiemy się, jak rozpoczynały karierę gwiazdy m.in. Lewandowski, Glik, Krychowiak, a także najmłodsi gracze, Milik, Linetty, poznamy też bliżej sylwetkę trenera Nawałki. Dla dziewcząt, które marzą o piłkarskiej karierze przedstawiamy sylwetkę wschodzącej gwiazdy polskiej reprezentacji kobiecej, Ewy Pajor.

Opisany tu został każdy mecz eliminacji, a zajmującą opowieść dodatkowo wzbogacają sylwetki najsłynniejszych piłkarzy, którzy grali z orłem na piersi, m.in Bońka, Deyny, Smolarka, oraz historia sukcesów reprezentacji na mistrzostwach świata i igrzyskach olimpijskich.

To nie koniec atrakcji dla najmłodszych czytelników, bo przewodnikiem po piłkarskich historiach jest dziewięcioletni Kacper. Chłopak dopiero zaczyna interesować się piłką, gra na podwórku, ale chciałby zapisać się do klubu i trenować ją na serio. Z pomocą taty realizuje swoje marzenia. Marzenia w biało-czerwonym kolorze.

BONUS - quiz sprawdzający wiedzę o reprezentacji i polskiej piłce nożnej!

Informacje dodatkowe o Biało-czerwone marzenia. Od rozbitego żyrandola do finałów Euro:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-11-24
Kategoria: Sport

Kup książkę Biało-czerwone marzenia. Od rozbitego żyrandola do finałów Euro

Biało-czerwone marzenia. Od rozbitego żyrandola do finałów Euro - opinie o książce

Czy muszę być emerytem, czyli po co komu starość?
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Czy muszę być emerytem, czyli po co komu starość?

W rodzinie Wójcików znowu dużo się dzieje. Rodzice z Agnieszką wyjechali, a Bartek został pod opieką babci. Ku swojemu zdumieniu odkrył jej...

Piotrek, Ulpik i tajemnica komputera
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Piotrek, Ulpik i tajemnica komputera

Piotrek ma dziewięć lat, kocha komputery. Tak jak tata, chciałby kiedyś pracować jako informatyk. I nagle, po przeprowadzce, odkrywa, że istnieje drugie...