Quantcast

Biblia

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2013-05-24
Kategoria: Duchowość, religia

Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.

W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże.

Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.

Biblia dostępna także w obwolutach okolicznościowych.

Tagi: bóg

Kup książkę Biblia

Symbole Europy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Symbole Europy

Książka zabiera Czytelnika w daleką podróż po rozległych rejonach duchowej czasoprzestrzeni Europy, w głąb starszego" pokładu kultury i cywilizacji...

Moja encyklopedia. Dinozaury
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Moja encyklopedia. Dinozaury

Prezentujemy wyjątkową Encyklopedię Dinozaurów, która zaprasza wszystkich czytelników do fascynującego prehistorycznego świata. Powstała...

Co za myśli nurtują w sercach waszych? Cóż jest łatwiej powiedzieć: "Odpuszczają ci się twoje grzechy", czy powiedzieć: "Wstań i chodź"? Lecz abyście wiedzieli, że Syn Człowieczy ma na ziemi władzę odpuszczania grzechów - rzekł do sparaliżowanego: Mówię ci, wstań, weź swoje łoże i idź do domu!

Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi

Więcej cytatów z tej książki
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska