Biblioteczka Mamo to ja (1/2016). 9. Miesięcy oczekiwania i 1. rok życia

Drodzy rodzice!

Niezależnie od tego, czy czekaliście na nią niecierpliwie,  czy była dla Was wielkim  zaskoczeniem, ciąża wywróciła Wasze życie do góry nogami. Ledwie zdążyliście się oswoić z myślą,  że będziecie rodzicami, a tu kolejna, jeszcze większa rewolucja: oto Wasze dziecko

jest już na świecie. A wraz z nim nie tylko mnóstwo wątpliwości i obawa, czy dacie sobie radę, ale jeszcze

to poczucie odpowiedzialności za maleńkiego człowieka...

To normalne.  Nie ma chyba mądrych, świadomych swojej roli rodziców, którym na tym etapie ich rodzicielstwa (a także i potem) nie towarzyszyłyby takie myśli. Najważniejsze, by nie przysłoniły Wam one radości z bycia Mamą i Tatą. Bo to o nią przede wszystkim

tu chodzi. I o miłość, oczywiście :)

Piszemy o tym w naszym poradniku, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was we wpółpracy

z najlepszymi specjalistami. Poza tym znajdziecie

w nim mnóstwo porad dotyczących zdrowia  i żywienia, skierowanych do kobiet w ciąży, oraz rodziców  noworodków i niemowląt. Zachęcam do lektury.

Magda Klimkowska,

redaktorka naczelna ,,Mamo, To Ja

Informacje dodatkowe o Biblioteczka Mamo to ja (1/2016). 9. Miesięcy oczekiwania i 1. rok życia:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Biblioteczka Mamo to ja (1/2016). 9. Miesięcy oczekiwania i 1. rok życia

Biblioteczka Mamo to ja (1/2016). 9. Miesięcy oczekiwania i 1. rok życia - opinie o książce

Kalendarz z ks. Dolindo 2021
Okładka ksiązki - Kalendarz z ks. Dolindo 2021

Przeżyj nowy rok z ks. Dolindo! Praktyczny i pomocny terminarz, zawierający refleksje na każdy dzień zainspirowane pismami kapłana z Neapolu. W kalendarzu...

Pedagog szkolny Homo viator w labiryncie życia szkolnego
Okładka ksiązki - Pedagog szkolny Homo viator w labiryncie życia szkolnego

Każda podróż ma swój początek i kres. Homo viator, jakim jest pedagog w labiryncie życia szkolnego, także kiedyś rozpoczyna swoją zawodową wędrówkę,...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska